Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1404 entries)

en: %1$s <br> Settings added for the %1$s device will apply to %2$spx screens and down
fa: %1$s <br> تنظیمات اضافه‌شده برای دستگاه %1$s روی صفحه‌های %2$spx و پایین اعمال می‌شود

en: %1$s ago (%2$s)
fa: %1$s قبل (%2$s)

en: %1$sClick here%2$s to join our first-to-know email updates.
fa: برای پیوستن به بروزرسانی‌های ایمیلی %1$sاینجا را کلیک کنید%2$s.

en: %1$sClick here%2$s to troubleshoot
fa: %1$s برای عیب یابی اینجا %2$s کلیک کنید

en: %1$sElementor isn’t running because PHP is outdated.%2$s Update to PHP version %3$s and get back to creating! %4$sShow me how%5$s
fa: %1$sالمنتور اجرا نمی‌شود زیرا PHP قدیمی است.%2$s به نسخه PHP %3$s به‌روزرسانی کنید و به ایجاد بازگردید! %4$sبه من نشان بده%5$s چگونه

en: %1$sElementor isn’t running because WordPress is outdated.%2$s Update to version %3$s and get back to creating! %4$sShow me how%5$s
fa: %1$s المنتور اجرا نمی‌شود زیرا وردپرس قدیمی است.%2$s به نسخه %3$s به‌روزرسانی کنید و به ایجاد بازگردید! %4$sبه من نشان بده%5$s چگونه

en: %d database row affected. | %d database rows affected.
fa[0]: %d ردیف پایگاه داده تحت تأثیر قرار گرفت.

en: %s Settings
fa: تنظیمات %s

en: %s Video Player
fa: %s پخش کننده ویدئو

en: %s Widget
fa: %s ویجت

en: %s are disabled
fa: %s غیر فعال شده است

en: &#8592; Back to WordPress Editor
fa: &#8594; بازگشت به ویرایشگر وردپرس

en: (link)
fa: (پیوند)

en: (more&hellip;)
fa: (بیشتر&hellip;)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: (opens in a new window)
fa: (باز کردن در پنجره جدید)

en: 3D Rotate
fa: چرخش سه‌بعدی

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
fa: <strong>تذکر مهم:</strong> شدیدا توصیه می شود که پیش از جایگزینی آدرس URL ابتدا از دیتابیس خود <a target="_blank" href="%s">پشتیبان تهیه کنید</a>.

en: A generator tag is a meta element that indicates the attributes used to create a webpage. It is used for analytical purposes.
fa: تگ ژنراتور یک عنصر متا است که ویژگی های مورد استفاده برای ایجاد یک صفحه وب را نشان می دهد. برای اهداف تحلیلی استفاده می شود.

en: AI
fa: هوش مصنوعی

en: API Key
fa: کلید API

en: Absolute
fa: مطلق

en: Accent
fa: شدت

en: Accent Color
fa: رنگ تاکیدی

en: Accent Text
fa: متن برجسته

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
fa: دسترسی به 1500+ آیکون های شگفت انگیز Font Awesome 5 و لذت بردن از عملکرد سریع و انعطاف پذیری طراحی.

en: Access denied.
fa: دسترسی ممکن نیست.

en: Accessibility Improvements
fa: بهبود دسترسی

en: Accordion
fa: آکاردئون

en: Accordion #1
fa: آکاردئون #1

en: Accordion #2
fa: آکاردئون #2

en: Accordion Content
fa: محتوای آکارئون

en: Accordion Items
fa: آیتم های آکاردئون

en: Accordion Title
fa: عنوان آکاردئون

en: Action not found.
fa: عملیاتی یافت نشد.

en: Actions
fa: عملیات

en: Activate All
fa: همه را فعال کنید

en: Active
fa: فعال

en: Active Breakpoints
fa: نقاط شکست فعال

en: Active Color
fa: رنگ فعال

en: Active Icon
fa: آیکن فعال

en: Active by default
fa: به صورت پیشفرض فعال است

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add Element
fa: افزودن المنت

en: Add Images
fa: افزودن تصاویر

en: Add Item
fa: افزودن آیتم

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New %s
fa: افزودن %s جدید

en: Add New Container
fa: افزودن کانتینر جدید

en: Add New Landing Page
fa: افزودن صفحه فرود جدید

en: Add New Page Template
fa: افزودن قالب برگه جدید

en: Add New Section
fa: افزودن بخش جدید

en: Add Template
fa: افزودن قالب

en: Add Your Curvy Text Here
fa: متن منحنی خود را اینجا اضافه کنید

en: Add Your Custom Code
fa: کد سفارشی خود را اضافه کنید

en: Add Your Custom Fonts
fa: افزودن فونت های سفارشی

en: Add Your Custom Icons
fa: افزودن فونت های سفارشی

en: Add Your Heading Text Here
fa: متن سربرگ خود را وارد کنید

en: Add nofollow
fa: افزودن نو فالو

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
fa: قالب ها را می توانید به صورت چند باره در وبسایت خود به کار گیرید. حتی می توانید آنها را برون بری کرده و در وبسایت های دیگر نیز استفاده کنید.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
fa: کلاس CSS خود را بدون نقطه وارد کنید. مثال: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
fa: شناسه CSS خود را بدون # وارد کنید. مثال: my-id

en: Additional Custom Breakpoints
fa: نقاط قطع سفارشی اضافی (جهت رسپانسیو سایت به کار میره)

en: Additional Options
fa: گزینه‌های اضافی

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
fa: نوع جدیدی از عناصر النمتور را اضافه می کند که به شما امکان می دهد صفحات فرود زیبا را بلافاصله در یک گردش کار ساده ایجاد کنید.

en: Adjust Vertical Position
fa: تنظیم موقعیت عمودی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: After
fa: بعد

en: Alert
fa: هشدار

en: Align Title
fa: چینش عنوان

en: Alignment
fa: چیدمان

en: All
fa: همه

en: All Icons
fa: همه آیکون ها

en: All Landing Pages
fa: همه صفحات فرود

en: All Posts
fa: همه نوشته ها

en: Alpha
fa: آلفا

en: Already connected.
fa: متصل شده است.

en: Amount
fa: مبلغ

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
fa: آرایه ای از قابلیت های دسترسی در صفحات المنتور.

en: An error occurred while trying to create a kit.
fa: یک خطای غیرمنتظره در هنگام ایجاد کیت رخ داده.

en: Anchor
fa: لنگر

en: Animation Delay
fa: تاخیر انیمیشن

en: Animation Duration
fa: مدت انیمیشن

en: Animation Speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Any Video
fa: هر ویدئویی

en: Any time you can change the settings in %1$sUser Preferences%2$s
fa: هر زمان که می‌توانید تنظیمات را در %1$s تنظیمات کاربر%2$s تغییر دهید

en: Apply
fa: اعمال تغییرات

en: Apply Link On
fa: اعمال لینک روی

en: Apply the design and settings of another site to this one.
fa: طراحی و تنظیمات سایت دیگری را در این سایت اعمال کنید.

en: Arc
fa: کمان (Arc)

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات سایت خود را حذف کنید؟

en: Arrows
fa: پیکان‌ها

en: Arrows and Dots
fa: پیکان ها و نقطه ها

en: Artwork
fa: اثر هنری

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
fa: به عنوان یک آزمایشگر بتا، شما یک بروزرسانی در ایمیلتان دریافت خواهید کرد که شامل نسخه آزمایشی المنتور و محتوای آن می باشد.

en: Aside
fa: ستون کناری

en: Aspect Ratio
fa: نسبت ابعادی

en: Attachment Caption
fa: پیوست کپشن

en: Attachment Page
fa: برگه ضمیمه

en: Attributes
fa: ویژگی‌ها

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
fa: خصوصیات به شما امکان اضافه کردن خصوصیات HTML را به هر المنتی می دهد.

en: Auto
fa: خودرو

en: Auto Detect
fa: شناسایی خودکار

en: Auto Flow
fa: جریان خودکار

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Autoplay Speed
fa: سرعت پخش خودکار

en: Autosave
fa: ذخیره خودکار

en: Back
fa: قبلی

en: Back to Library
fa: بازگشت به کتابخانه

en: Back to WordPress Editor
fa: بازگشت به ویرایشگر وردپرس

en: Back to default
fa: بازگردانی پیشفرض

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Angle
fa: زاویه ای

[ctx: Background Control]
en: Attachment
fa: ضمیمه

[ctx: Background Control]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: Background Control]
en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
fa: پس زمینه جایگزین

[ctx: Background Control]
en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

[ctx: Background Control]
en: Background Type
fa: نوع پس‌زمینه

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
fa: پایین وسط

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
fa: پایین چپ

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
fa: پایین راست

[ctx: Background Control]
en: Center Center
fa: وسط وسط

[ctx: Background Control]
en: Center Left
fa: وسط چپ

[ctx: Background Control]
en: Center Right
fa: وسط راست

[ctx: Background Control]
en: Classic
fa: نمایش کلاسیک

[ctx: Background Control]
en: Color
fa: رنگ

[ctx: Background Control]
en: Contain
fa: شامل

[ctx: Background Control]
en: Cover
fa: کاور

[ctx: Background Control]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: Background Control]
en: Default
fa: پیش‌ فرض

[ctx: Background Control]
en: Display Size
fa: اندازه نمایشگر

[ctx: Background Control]
en: Fixed
fa: ثابت

[ctx: Background Control]
en: Gradient
fa: گرادینت

[ctx: Background Control]
en: Image
fa: تصویر

[ctx: Background Control]
en: Images
fa: تصویر

[ctx: Background Control]
en: Linear
fa: خطی

[ctx: Background Control]
en: Location
fa: موقعیت

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
fa: بدون تکرار

[ctx: Background Control]
en: Position
fa: جایگاه

[ctx: Background Control]
en: Radial
fa: شعاعی

[ctx: Background Control]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
fa: تکرار در عرض

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
fa: تکرار در ارتفاع

[ctx: Background Control]
en: Scroll
fa: نوار پیمایش

[ctx: Background Control]
en: Second Color
fa: رنگ ثانویه

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
fa: اسلایدشو

[ctx: Background Control]
en: Top Center
fa: بالا وسط

[ctx: Background Control]
en: Top Left
fa: بالا چپ

[ctx: Background Control]
en: Top Right
fa: بالا راست

[ctx: Background Control]
en: Type
fa: نوع

[ctx: Background Control]
en: Video
fa: ویدیو

[ctx: Background Control]
en: Video Link
fa: لینک ویدیو

[ctx: Background Control]
en: Width
fa: عرض

[ctx: Background Control]
en: X Position
fa: موقعیت X

[ctx: Background Control]
en: Y Position
fa: موقعیت Y

en: Background Overlay
fa: روکش پس زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت پس زمینه

en: Background Size
fa: سایز پس‌زمینه

en: Basic
fa: المان‌های پایه

en: Basic Gallery
fa: گالری پایه

en: Become a Beta Tester
fa: ثبت نام برای تست نسخه بتا

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
fa: با تصمیم به اشتراک گذاری داده های غیر حساس افزونه و دریافت ایمیل بروزرسانی های ما، به یک عضو فوق العاده تبدیل شوید.

en: Before
fa: قبل

en: Beta
fa: بتا

en: Beta Tester
fa: تست نسخه بتا

en: Blend Mode
fa: حالت ادغام

en: Blob
fa: حباب

en: Blocking
fa: در حال مسدودسازی

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blur
fa: محو شدگی

en: Body
fa: بدنه

en: Body Style
fa: استایل بدنه

en: Body Text
fa: متن بدنه

en: Border
fa: حاشیه

en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

[ctx: Border Control]
en: Border Type
fa: نوع کادر دور

[ctx: Border Control]
en: Color
fa: رنگ

[ctx: Border Control]
en: Dashed
fa: خط فاصله دار

[ctx: Border Control]
en: Dotted
fa: نقطه ای

[ctx: Border Control]
en: Double
fa: دوبل

[ctx: Border Control]
en: Groove
fa: شیاردار

[ctx: Border Control]
en: Solid
fa: یکپارچه

[ctx: Border Control]
en: Width
fa: عرض

en: Border Radius
fa: انحنای مرز

en: Border Width
fa: ضخامت حاشیه

en: Bottom
fa: پائین

en: Bottom Center
fa: پایین وسط

en: Bottom Left
fa: پایین چپ

en: Bottom Right
fa: پایین راست

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
fa: سایه کادر

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
fa: خط درونی

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
fa: خط بیرونی

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
fa: جایگاه

en: Boxed
fa: جعبه ای

en: Breakpoint
fa: نقطه توقف

en: Breakpoints
fa: نقطه شکست

en: Bring to Front
fa: جلو آوردن

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
fa: برای فعالیت های بازاریابی کسب و کار خود صفحات فرود موثر ایجاد کنید.

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
fa: با استفاده از المنتور پرو پنجره‌های بازشو برجسته بسازید و سرنخ‌ها، فروش‌ها و مشترکین بیشتری دریافت کنید.

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
fa: کل سایت خود را - یا فقط برخی از عناصر آن - را برای استفاده از وب سایت دیگر بسته‌بندی کنید.

en: Button
fa: دکمه

en: Button ID
fa: شناسه دکمه

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Buy Button
fa: دکمه خرید

en: By
fa: توسط

en: By clicking Sign Up, you agree to Elementor's %1$s and %2$s
fa: با کلیک بر روی ثبت‌نام، با %1$s و %2$s المنتور موافقت می‌کنید

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
fa: با حذف این الگو، کل تنظیمات سایت خود را حذف خواهید کرد. اگر این الگو حذف شود، همه تنظیمات مربوط به آن: از جکله تنظیمات رنگهای سراسری و فونت ها، استایل های قالب ، لایه ها، پس‌زمینه و لایت باکس از سایتهای موجود شما حذف می شوند. این عملکرد قابل بازگشت نیست.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
fa: با ارتقاء، هر زمان که یک صفحه را حاوی آیکون Font Awesome 4 ویرایش کنید، Elementor آن را به آیکون جدید Font Awesome 5 تبدیل خواهد کرد.

en: CSS Classes
fa: کلاس های CSS

en: CSS ID
fa: شناسه CSS

en: CSS Print Method
fa: روش پرینت CSS

en: Can't Edit?
fa: نمی توانید ویرایش کنید؟

en: Cannot enable Safe Mode
fa: نمی توانم حالت امن را فعال کنم

en: Caption
fa: زیرنویس

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Center
fa: وسط

en: Center Center
fa: وسط وسط

en: Center Left
fa: وسط چپ

en: Center Right
fa: وسط راست

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
fa: تغییرات بعد از بارگیری مجدد صفحه، در پیشنمایش در دسترس خواهند بود.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
fa: با علامت زدن این گزینه، رنگ های پیشفرض المنتور غیرفعال می شوند و المنتور رنگ های خود را از پوسته شما می گیرد.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
fa: با علامت زدن این گزینه، فونت های پیشفرض المنتور غیرفعال می شوند و المنتور فونت های خود را از پوسته شما می گیرد.

en: Choose File
fa: انتخاب فایل

en: Choose Image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose Mode
fa: انتخاب حالت

en: Choose SVG
fa: انتخاب svg

en: Choose Sidebar
fa: یک ستون کناری انتخاب کنید

en: Choose Template
fa: انتخاب قالب

en: Choose Template Type
fa: انتخاب نوع قالب

en: Choose Video
fa: انتخاب ویدیو

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
fa: فایل JSON یا ZIP قالب های المنتور را انتخاب و درون ریزی کنید تا به فهرست قالب های شما افزوده شوند.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
fa: بین حالت به زودی (نمایش کد ۲۰۰) یا حالت تعمیر (نمایش کد ۵۰۳) یکی را انتخاب کنید.

en: Choose description
fa: یک توضیحات انتخاب کنید

en: Choose name
fa: یک نام انتخاب کنید

en: Circle
fa: گرد

en: Clear Log
fa: پاک کردن لاگ

en: Click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Click here to run it now
fa: برای اجرا اینجا را کلیک کنید

en: Click the media icon to upload file
fa: برای آپلود فایل، روی آیکون کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Close navigator
fa: ناوبر را ببندید

en: Close structure
fa: ساختار بسته

en: Collect Your Form Submissions
fa: جمع‌آوری ارسالی های فرم شما

en: Color
fa: رنگ

en: Color Dodge
fa: رنگ دوج

en: Color Palette
fa: پالت های رنگی

en: Color Palettes
fa: پالت های رنگ

en: Color Sampler
fa: نمونه‌گیر رنگ

en: Colors
fa: رنگ‌بندی

en: Column
fa: ستون

en: Column Position
fa: موقعیت ستون

en: Column Width
fa: عرض ستون

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Columns Gap
fa: فاصله بین ستون ها

en: Coming Soon
fa: به زودی

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
fa: حالت به زودی، خطای HTTP کد ۲۰۰ می دهد. در این حالت موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس می کنند.

en: Comments
fa: نظرات

en: Compatibility Alert
fa: هشدار سازگاری

en: Compatibility not specified
fa: هیچ سازگاری تعیین نشده

en: Compatibility unknown
fa: سازگاری ناشناخته است

en: Compatible
fa: سازگار

en: Congrats!
fa: تبریک میگم!

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect & Activate
fa: اتصال و فعال‌سازی

en: Connected as %s
fa: متصل شده به عنوان %s

en: Connected successfully.
fa: با موفقیت متصل شد.

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
fa: اتصال به کتابخانه انجام نشد. لطفا صفحه را مجدد بارگذاری کنید و دوباره امتحان کنید

en: Contain
fa: دربرگیرنده

en: Container
fa: کانتینر

en: Container Layout
fa: چیدمان کانتینر

en: Container Padding
fa: فاصله کانتینر

en: Content
fa: محتوا

en: Content Position
fa: موقعیت محتوا

en: Content Width
fa: عرض محتوا

en: Continue reading
fa: ادامه مطلب

en: Continue reading %s
fa: ادامه مطلب %s

en: Controls Color
fa: رنگ کنترل ها

en: Convert
fa: تبدیل

en: Convert to container
fa: تبدیل به کانتینر

en: Cool Number
fa: شماره خفن

en: Copies all of the selected sections and columns and pastes them in a container beneath the original.
fa: تمام بخش‌ها و ستون‌های انتخاب شده را کپی می‌کند و آن‌ها را در ظرفی زیر نسخه اصلی قرار می‌دهد.

en: Copy
fa: کپی

en: Copy & Paste Info
fa: اطلاعات را کپی و پیست کنید

en: Could not create temporary file.
fa: پرونده موقت (temporary file) ایجاد نشد.

en: Counter
fa: شمارنده

en: Cover
fa: پوشش

en: Create
fa: ایجاد

en: Create New Page
fa: ایجاد برگه جدید

en: Create New Post
fa: ایجاد نوشته جدید

en: Create Template
fa: ایجاد قالب

en: Create Your First %s
fa: ایجاد اولین %s شما

en: Create Your First Page
fa: صفحه اول خود را ایجاد کنید

en: Create Your First Post
fa: اولین پست خود را ایجاد کنید

en: Create a rich user experience by layering widgets together inside "Nested" Tabs, etc. When turned on, we’ll automatically enable new nested features. Your old widgets won’t be affected. %1$sLearn More%2$s
fa: با لایه‌بندی ویجت‌ها در داخل برگه‌های «تودرتو» و غیره، یک تجربه کاربری غنی ایجاد کنید. وقتی روشن است، ویژگی‌های تودرتو جدید را به‌طور خودکار فعال می‌کنیم. ابزارک های قدیمی شما تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Create advanced layouts and responsive designs with the new %1$sFlexbox Container element%2$s.
    				This experiment replaces the current section/column structure, but you'll still keep your existing
    				Sections, Inner Sections and Columns and be able to edit them. Ready to give it a try? Check out the %3$sFlexbox playground%4$s.
fa: با عنصر %1$sنگهدارنده فلکس باکس%2$s جدید، طرح‌بندی‌های پیشرفته و طرح‌های پاسخگو ایجاد کنید.
    				این آزمایش جایگزین ساختار بخش/ستون فعلی می شود، اما شما همچنان بخش ها، بخش های داخلی و
    				ستون ها را حفظ خواهید کرد و می توانید آنها را ویرایش کنید. آماده اید تا امتحان کنید؟ بررسی کنید ابزار
    %3$sFlexbox playground%4$s.

en: Create pixel perfect layouts by placing elements in a customizable grid. Activate to add the CSS Grid option to container elements. %1$sLearn more%2$s
fa: با قرار دادن عناصر در یک شبکه قابل تنظیم، طرح‌بندی‌های کامل پیکسلی ایجاد کنید. برای افزودن گزینه CSS Grid به عناصر کانتینر، آن را فعال کنید. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Created By
fa: ایجاد شده توسط

en: Creation Date
fa: تاریخ ایجاد

en: Current Version
fa: نسخه کنونی

en: Current Video Channel
fa: کانال ویدئو فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Attributes
fa: خصوصیات سفارشی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
fa: کدهای CSS سفارشی به شما اجازه می دهند تا استایل های CSS را به صورت زنده بر روی ابزارک ها اعمال کنید و نتیجه آن را مشاهده نمایید.

en: Custom Caption
fa: کپشن دلخواه

en: Custom Code
fa: کد سفارشی

en: Custom Code is a tool gives you one place where you can insert scripts, rather than dealing with dozens of different plugins and deal with code.
fa: کد سفارشی ابزاری است که به شما امکان می‌دهد به جای سر و کله زدن با ده ها افزونه مختلف و ور رفتن با کد، اسکریپت‌ها را وارد کنید.

en: Custom Colors
fa: رنگ‌های سفارشی

en: Custom Columns Gap
fa: 'گپ ستون های سفارشی

en: Custom Fonts
fa: فونت های سفارشی

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
fa: فونت های سفارشی به شما اجازه می دهند تا فونت های شخصی خود را در المنتور اضافه کنید و از آنها متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

en: Custom Icons
fa: آیکون های سفارشی

en: Custom URL
fa: آدرس سفارشی

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
fa: موقعیت سفارشی بهترین روش برای طراحی سایت واکنشگرا نیست و نباید بیش از حد از آن استفاده کرد.

en: Customizer
fa: سفارشی‌ساز

en: Dailymotion
fa: دیلی موشن

en: Danger
fa: خطر

en: Dark
fa: تیره

en: Darken
fa: خیلی تیره

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashed
fa: خط فاصله دار

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
fa: پردازش بروزرسانی دیتابیس در پس زمینه درحال اجرا است. مدتی طول میکشد؟

en: Deactivate All
fa: غیرفعال کردن همه

en: Debug Bar
fa: نوار اشکال زدایی

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
fa: نوار اشکال زدایی یک منوی نوار مدیریتی را اضافه می کند که تمام قالب هایی را که در یک صفحه نمایش داده می شوند، لیست می کند.

en: Decide where you want to go when you click the "Exit" button.
fa: تعیین کنید که بعد از کلیک بر روی گزینه خروج به کدام صفحه بروید

en: Default
fa: پیش‌ فرض

en: Default Device View
fa: نمای دستگاه پیش فرض

en: Default Fonts
fa: فونت های پیشفرض

en: Default Kit
fa: Kit پیش‌ فرض

en: Default Page Layout
fa: طرح‌بندی پیش فرض

en: Default Page Template from your theme.
fa: طرح پیش فرض صفحه از قالب شما

en: Delete
fa: حذف

en: Deprecated
fa: منسوخ

en: Description
fa: توضیحات

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
fa: سایت‌ها را با یک کیت قالب که شامل برخی یا همه اجزای یک سایت کامل است، مانند قالب‌ها، محتوا و تنظیمات سایت، سریع‌تر طراحی کنید. %1$sمی‌توانید یک کیت را وارد کنید و آن را در سایت خود اعمال کنید، یا عناصر را از این سایت صادر کنید. در هر جای دیگری استفاده می شود. %2$s

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Desktop <br> Settings added for the base device will apply to all breakpoints unless edited
fa: دسکتاپ <br> تنظیمات اضافه شده برای دستگاه پایه برای همه نقاط شکست اعمال می شود مگر اینکه ویرایش شوند

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
fa: توسعه دهندگان، لطفا توجه داشته باشید! این آزمایش شامل برخی تغییرات نشانه گذاری است. اگر از کد سفارشی در المنتور استفاده کرده‌اید ، ممکن است قطعه کد اجرا نشده را تجربه کرده باشید. خاموش کردن این آزمایش به شما این امکان را می دهد تنظیمات المنتور را قبل از خروج حفظ کرده و آن کد را دوباره اجرا کنید.

en: Development
fa: توسعه

en: Difference
fa: تفاوت

en: Direction
fa: جهت‌یابی

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable Default Colors
fa: غیرفعال کردن رنگ های پیشفرض

en: Disable Default Fonts
fa: غیرفعال کردن فونت های پیشفرض

en: Disable Safe Mode
fa: غیر فعال کردن حالت امن

en: Disable this option if you want to prevent Google Fonts from being loaded. This setting is recommended when loading fonts from a different source (plugin, theme or %1$scustom fonts%2$s).
fa: اگر می‌خواهید از بارگذاری فونت‌های گوگل جلوگیری کنید، این گزینه را غیرفعال کنید. این تنظیم هنگام بارگذاری فونت‌ها از منبع دیگری (افزونه، پوسته یا %1$sقلم‌های سفارشی%2$s) توصیه می‌شود.

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Discard
fa: بیخیال

en: Disconnect
fa: تخفیف

en: Disconnected successfully.
fa: اتصال با موفقیت قطع شد.

en: Dismiss Icon
fa: رد‌کردن آیکون

en: Dismiss this alert.
fa: این هشدار را رد کنید.

en: Dismiss this notice.
fa: این اطلاعیه را رد کنید.

en: Display
fa: نمایش

en: Display Percentage
fa: نمایش درصد

en: Distance from content
fa: فاصله از محتوا

en: Divider
fa: جداکننده

en: Docs & FAQs
fa: مستندات و سوالات متداول

en: Document
fa: داکیومنت

en: Document not found.
fa: مستندی یافت نشد.

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
fa: فقط به آیکون‌های FontAwesome که دیگران از آن استفاده می‌کنند اعتماد نکنید! وب‌سایت خود را با استایل‌ و آیکون‌های سفارشی که می‌توانید از منبع آیکون مدنظر خود آپلود کنید، متمایز کنید.

en: Don’t add links to elements nested in this container - it will break the layout.
fa: به عناصر تو در تو در این کانتینر پیوند اضافه نکنید - چیدمان را خراب می کند.

en: Dots
fa: نقطه‌ها

en: Dotted
fa: نقطه ای

en: Double
fa: دوبل

en: Download
fa: دانلود

en: Download Button
fa: دکمه دانلود

en: Download System Info
fa: دانلود اطلاعات سیستم

en: Download image
fa: دانلود تصویر

en: Downloaded file has incorrect size
fa: حجم فایل بارگیری شده اشتباه است

en: Draft
fa: پیشنویس

en: Draft saved on %1$s by %2$s
fa: در %1$s توسط %2$s پیشنویس شده است.

en: Drag & Drop
fa: درگ اند دراپ

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
fa: فایل قالب zip یا json را بکشید و در اینجا رها کنید

en: Drag widget here
fa: ابزارک را به اینجا بکشید و رها کنید

en: Drop Cap
fa: حرف اول بزرگ

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Duration
fa: مدت زمان

en: Dynamic Tags
fa: برچسب های پویا

en: Easy Navigation is Here!
fa: ناوبری آسان در اینجاست!

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit "%s" with Elementor
fa: ویرایش "%s" با المنتور

en: Edit Landing Page
fa: ویرایش صفحه فرود

en: Edit Template
fa: ویرایش قالب

en: Edit gallery
fa: ویرایش گالری

en: Edit with Elementor
fa: ویرایش با المنتور

en: Editing Handles
fa: در حال ویرایش دستگیره ها

en: Editor Top Bar
fa: نوار بالا ویرایشگر

en: Editor successfully loaded?
fa: ویرایشگر با موفقیت بارگذاری شد؟

en: Effect
fa: افکت

en: Elementor
fa: المنتور

en: Elementor %s
fa: المنتور %s

en: Elementor Data Updater
fa: بروزرسان داده المنتور

en: Elementor Debugger
fa: دیباگرِ المنتور

en: Elementor Developer Edition
fa: نسخه توسعه دهنده المنتور

en: Elementor Dynamic Content
fa: محتوا داینامیک المنتور

en: Elementor Event Tracker
fa: ردیاب رویداد المنتور

en: Elementor Experiments
fa: آزمایشات عنصر

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
fa: کتابخانه‌ قالب های المنتور به صورت روزانه بروزرسانی می شود. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه همگام سازی آن را به صورت دستی بروزرسانی کنید.

en: Elementor Overview
fa: نمای کلی المنتور

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
fa: المنتور به شما اجازه می دهد تا عنوان برگه را مخفی کنید. این ویژگی برای پوسته هایی که سلکتور h1.entry-title دارند کار می کند. اگر پوسته شما از سلکتور متفاوتی استفاده می کند، آن را مشخص کنید.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
fa: المنتور سعی میکند فایل ها را پاکسازی کند، کد های مخرب و اسکریپت های احتمالی را حذف کند.

en: Elements
fa: المان ها

en: Elements Usage
fa: استفاده از عناصر

en: Empty
fa: خالی

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Enable Lightbox In Editor
fa: فعال کردن لایت باکس در ویرایشگر

en: Enable Safe Mode
fa: فعال‌سازی حالت ایمن

en: Enable Unfiltered File Uploads
fa: فعال سازی آپلود فایل های فیلتر نشده

en: End
fa: پایان

en: End Time
fa: زمان پایان

en: Ending Number
fa: عدد پایانی

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
fa: لذت بردید%1$s?لطفا به ما امتیاز a %2$s دهید.از پشتیبانی شما سپاسگذاریم!

en: Enter Template Name
fa: نام قالب را وارد کنید

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
fa: سلکتور المان والدی که بخش های کشیده شده باید نسبت به آن اندازه شوند را مشخص کنید (به عنوان مثال #primary / .wrapper / main و یا ...). برای اندازه شدن نسبت به عرض برگه، این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter template name (optional)
fa: درج نام قالب (اختیاری)

en: Enter your URL
fa: URL خود را وارد کنید

en: Enter your code
fa: کد خود را وارد کنید

en: Enter your description
fa: توضیح خود را وارد کنید

en: Enter your image caption
fa: عنوان تصویر را وارد کنید

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
fa: جهت بروزرسانی داده های المنتور، آدرس محل نصب جدید و قدیم وردپرس را وارد کنید (برای زمان انتقال دامنه و یا فعالسازی https مفید است).

en: Enter your shortcode
fa: کد کوتاه را وارد کنید

en: Enter your title
fa: عنوان خود را وارد کنید

en: Entrance Animation
fa: انیمیشن هنگام ورود

en: Error
fa: خطا

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
fa: خطایی روی داد، نسخه انتخابی نامعتبر است. نسخه متفاوتی را انتخاب کنید.

en: Every %d minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Exclude Roles
fa: نادیده گرفتن نقش‌ها

en: Exclusion
fa: استثنا

en: Exit to
fa: خروج به

en: Expand all elements
fa: همه عناصر را گسترش دهید

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
fa: با نسخه %s افزونه المنتور مشکلی دارید؟ به آخرین نسخه ای که در آن مشکلی نداشتید، باز گردید.

en: Experiments
fa: تجربیات

en: Experiments and Features
fa: آزمایش ها و ویژگی ها

en: Explore additional Premium Shape packs and use them in your site. %1$sLearn More%2$s
fa: بسته های شکل پریمیوم اضافی را کاوش کنید و از آنها در سایت خود استفاده کنید. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Export
fa: برون بری

en: Export Template
fa: برون بری قالب

en: Export a Template Kit
fa: کیت قالب را برون‌بری کنید

en: Extended
fa: باز شده

en: External File
fa: فایل خارجی

en: External URL
fa: لینک خارجی

en: Extra Large
fa: خیلی بزرگ

en: Extra Small
fa: بسیار کوچک

en: FAQ Schema
fa: طرح سوالات متداول

en: Fade
fa: محو

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa: کاربر جدید برای %s ایجاد نشد. پست های آنها به کاربر فعلی نسبت داده می شود.

en: Failed to import %1$s %2$s
fa: درونریزی %1$s %2$s ناموفق بود

en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
fa: درون‌ریزی %2$s پست تایپ ها %1$s با خطا مواجد شد!

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa: وارد کردن نویسنده %s انجام نشد. پست های آنها به کاربر فعلی نسبت داده می شود

en: Fallback
fa: جایگزین

en: Fallback Font Family
fa: خانوداه فونت بازگشتی

en: Fast
fa: سریع

en: Favorite
fa: مورد علاقه

en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Feature
fa: ویژگی

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Fetching attachments is not enabled
fa: واکشی پیوست ها فعال نیست

en: Field
fa: فیلد

en: File Path: %s
fa: مسیر فایل: %s

en: Fill
fa: پر

[ctx: Filter Control]
en: Blur
fa: تاری

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
fa: درخشندگی

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
fa: فیلترهای CSS

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
fa: کنتراست

[ctx: Filter Control]
en: Hue
fa: رنگ

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
fa: اشباع رنگ

en: Find an Expert
fa: یک متخصص پیدا کنید

en: Finder
fa: جستجوگر

en: Fit
fa: هم اندازه

en: Fit To Screen
fa: هم اندازه صفحه نمایش

en: Fixed
fa: ثابت

[ctx: Flex Container Control]
en: Align Content
fa: تراز محتوا

[ctx: Flex Container Control]
en: Center
fa: وسط

[ctx: Flex Container Control]
en: Column - reversed
fa: ستون - معکوس

[ctx: Flex Container Control]
en: Column - vertical
fa: ستون - عمودی

[ctx: Flex Container Control]
en: Default
fa: پیش‌فرض

[ctx: Flex Container Control]
en: Direction
fa: جهت

[ctx: Flex Container Control]
en: End
fa: پایان

[ctx: Flex Container Control]
en: Flex End
fa: فلکس انتها

[ctx: Flex Container Control]
en: Flex Start
fa: فلکس ابتدا

[ctx: Flex Container Control]
en: Gap between elements
fa: فاصله بین المان‌ها

[ctx: Flex Container Control]
en: Items within the container can stay in a single line (No wrap), or break into multiple lines (Wrap).
fa: اقلام داخل ظرف می توانند در یک خط باقی بمانند (بدون بسته بندی)، یا به چند خط تقسیم شوند (Wrap).

[ctx: Flex Container Control]
en: Row - horizontal
fa: ردیف - افقی

[ctx: Flex Container Control]
en: Row - reversed
fa: سطر - معکوس

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Around
fa: فاصله در اطراف

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Between
fa: فاصله میانی

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Evenly
fa: فاصله‌گذاری برابر

[ctx: Flex Container Control]
en: Start
fa: شروع

[ctx: Flex Container Control]
en: Stretch
fa: کشیدگی

[ctx: Flex Item Control]
en: Center
fa: وسط

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Order
fa: ترتیب سفارشی

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Width
fa: عرض سفارشی

[ctx: Flex Item Control]
en: Default
fa: پیش‌فرض

[ctx: Flex Item Control]
en: End
fa: پایان

[ctx: Flex Item Control]
en: Flex Basis
fa: فلکس مبنا

[ctx: Flex Item Control]
en: Gap
fa: شکاف

[ctx: Flex Item Control]
en: None
fa: هیچ

[ctx: Flex Item Control]
en: Order
fa: ترتیب

[ctx: Flex Item Control]
en: Size
fa: اندازه

[ctx: Flex Item Control]
en: Start
fa: آغاز

[ctx: Flex Item Control]
en: Stretch
fa: کشیدگی

[ctx: Flex Item Control]
en: This control will affect contained elements only.
fa: این کنترل فقط بر المان موجود تأثیر می گذارد.

en: Flexbox
fa: فلکس باکس

en: Flexbox Container
fa: کانتینر فلکس باکس

en: Flip
fa: فلیپ

en: Flip Horizontal
fa: برگردان افقی

en: Flip Vertical
fa: برگردان عمودی

en: Flower
fa: گل

en: Focus
fa: تمرکزی

en: Font Awesome - Brands
fa: Font Awesome - برندها

en: Font Awesome - Regular
fa: Font Awesome - عادی

en: Font Awesome - Solid
fa: Font Awesome - یکپارچه

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
fa: اسکریپت پشتیبانی (shim.js) Font Awesome 4 یک اسکریپت است که اطمینان می دهد که تمام آیکون های فونت فوق العاده 4 که قبلا انتخاب شده اند، هنگام استفاده از کتابخانه Font Awesome 5 به درستی نمایش داده می شوند.

en: Font Awesome Upgrade
fa: ارتقا Font Awesome

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
fa: ویژگی font-display تعیین میکند که فونت چگونه در مرورگر شما بارگذاری و به نمایش دربیاید.

en: For Example: About
fa: برای مثال: About

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
fa: فقط در مورد عیب یابی به کار گرفته شود.

en: Form
fa: فرم

en: Form Fields
fa: فیلد های فرم

en: Framed
fa: قاب دار

en: Full Width
fa: تمام عرض

en: Fullscreen
fa: تمام‌صفحه

en: Future
fa: آینده

en: Gap
fa: فاصله

en: Gap between elements
fa: فاصله بین المان‌ها

en: Gap between tabs
fa: فاصله بین آیتم ها

en: Gaps
fa: شکاف‌ها

en: General
fa: کلی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Generator Tag
fa: برچسب ژنراتور

en: Get Beta Updates
fa: دریافت بروزرسانی بتا

en: Get Elementor Pro
fa: دریافت المنتور پیشرفته

en: Get Help
fa: دریافت راهنمایی

en: Get Popup Builder
fa: دریافت پاپ آپ ساز

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
fa: به نسخه های در حال پیشرفت ما سری بزنید و به ما کمک کنید تا المنتور را به بهترین شکل توسعه دهیم.  نسخه توسعه دهنده دارای قابلیت های آزمایشی برای اهداف آزمایش هستند.

en: Get a sneak peek of the new Editor powered by React. The beautiful design and experimental layout of the Top bar are just some of the exciting tools on their way. %s
fa: نگاهی دزدکی به ویرایشگر جدید که توسط React ارائه شده است را مشاهده کنید. طراحی زیبا و چیدمان آزمایشی نوار بالا تنها بخشی از ابزارهای هیجان انگیزی است که در راه است. %s

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
fa: با تماشای مجموعه های ویدیویی "شروع کار" با المنتور آشنا شوید. این مرحله شما را از طریق مراحل لازم برای ایجاد وب سایت راهنمایی می کند. سپس برای ایجاد صفحه اول خود کلیک کنید.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
fa: با ترکیب ده ها برچسب داینامیک، ترکیب های پویا تری را به دست آورید.

en: Get more with Elementor Pro
fa: ابزارک های بیشتری را با نسخه حرفه ای تجربه کنید

en: Get pixel-perfect design for every screen size. You can now add up to 6 customizable breakpoints beyond the default desktop setting: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop, and widescreen.
fa: برای هر اندازه صفحه نمایش، طراحی کامل پیکسلی دریافت کنید. اکنون می‌توانید تا 6 نقطه شکست قابل تنظیم فراتر از تنظیمات پیش‌فرض دسک‌تاپ اضافه کنید: تلفن همراه، موبایل اضافی، تبلت، تبلت اضافی، لپ‌تاپ و صفحه عریض.

en: Getting Started
fa: شروع به کار

en: Global Colors
fa: رنگ های عمومی

en: Global Fonts
fa: فونت های عمومی

en: Globals
fa: جهانی ها

en: Go To
fa: برو به

en: Google
fa: گوگل

en: Google (Early Access)
fa: گوگل (دسترسی اولیه)

en: Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Google Fonts Load
fa: فراخوانی فونت‌های گوگل

en: Google Maps
fa: نقشه گوگل

en: Google Maps Embed API
fa: قراردادن API نقشه گوگل

en: Google Maps Embed API is a free service by Google that allows embedding Google Maps in your site. For more details, visit Google Maps' %1$sUsing API Keys%2$s page.
fa: نقشه گوگل Embed API یک سرویس رایگان توسط گوگل است که امکان جاسازی نقشه های گوگل در سایت شما را فراهم می کند. برای جزئیات بیشتر، از صفحه %1$sاستفاده از کلیدهای API%2$s در نقشه گوگل دیدن کنید

en: Grid
fa: شبکه ای

en: Grid Container
fa: کانتینر شبکه

[ctx: Grid Container Control]
en: Align Content
fa: تراز محتوا

[ctx: Grid Container Control]
en: Align Items
fa: چینش موارد

[ctx: Grid Container Control]
en: Center
fa: وسط

[ctx: Grid Container Control]
en: End
fa: پایان

[ctx: Grid Container Control]
en: Justify Content
fa: محتوای تراز

[ctx: Grid Container Control]
en: Justify Items
fa: تراز کردن متن

[ctx: Grid Container Control]
en: Middle
fa: میانه

[ctx: Grid Container Control]
en: Space Around
fa: فاصله اطراف

[ctx: Grid Container Control]
en: Space Between
fa: فاصله میانی

[ctx: Grid Container Control]
en: Space Evenly
fa: فاصله‌گذاری برابر

[ctx: Grid Container Control]
en: Start
fa: آغاز

[ctx: Grid Container Control]
en: Stretch
fa: کشیده

en: Grid Outline
fa: طرح کلی شبکه

en: HTML Code
fa: کد HTML

en: HTML Tag
fa: تگ HTML

en: Happy To Help
fa: خوشحال میشم بتونم کمک کنم

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
fa: با بارگذاری المنتور مشکل دارید؟ لطفا حالت امن را برای عیب یابی فعال کنید.

en: Heading
fa: سربرگ

en: Heading Color
fa: رنگ سربرگ

en: Heads up, Please backup before upgrade!
fa: حواست باشه، قبل از ارتقا نسخه پشتیبان تهیه کنید!

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: راهنما

en: Hexagon
fa: شش ضلعی

en: Hidden
fa: مخفی

en: Hidden Elements
fa: عناصر پنهان

en: Hide
fa: پنهان

en: Hide Notification
fa: مخفی کردن اعلان

en: Hide On %s
fa: مخفی سازی در %s

en: Hide Panel
fa: مخفی سازی پنل

en: Hide Title
fa: مخفی سازی عنوان

en: History
fa: تاریخچه

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Horizontal Align
fa: ترازبندی افقی

en: Horizontal Alignment
fa: تراز افقی

en: Horizontal Orientation
fa: جهت افقی

en: Horizontal Position
fa: ‫موقعیت افقی

en: Hover
fa: هاور

en: Hover Animation
fa: انیمیشن هاور

en: Hue
fa: رنگ

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
fa: هورا! ارتقا به Font Awesome 5 با موفقیت به پایان رسید.

en: Hurray! Your %s is live.
fa: هورا ! %s شما آنلاین است.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
fa: من یک متن توضیحی هستم. با استفاده از کلید ویرایش می توانید متن را تغییر دهید.

en: I couldn't get the plugin to work
fa: نمی توانم افزونه را به کار بیاندازم

en: I found a better plugin
fa: یک افزونه بهتر پیدا کردم

en: I have Elementor Pro
fa: من لایسنس اصلی افزونه را دارم

en: I no longer need the plugin
fa: از این پس به این افزونه نیازی ندارم

en: Icon
fa: آیکن

en: Icon Box
fa: آیکن جعبه

en: Icon Hover
fa: هاور آیکن

en: Icon Library
fa: کتابخانه آیکون

en: Icon List
fa: لیست آیکن

en: Icon Position
fa: محل قرارگیری آیکن

en: Icon Spacing
fa: فاصله بین آیکن ها

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
fa: اگر کندی سرعت را تجربه می کنید، با مدیر سایت برای فعال کردن حالت ایمن در تماس باشید.

en: If you deactivate Flexbox Container, you will permanently delete all content created with containers and lose access to container-based features like Tabs and Menu widgets
fa: اگر کانتینر فلکس باکس را غیرفعال کنید، تمام محتوای ایجاد شده با کانتینرها را برای همیشه حذف می‌کنید و دسترسی به ویژگی‌های مبتنی بر کانتینر مانند تب‌ها و ویجت‌های منو را از دست خواهید داد.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
fa: اگر اندکی وقت دارید لطفا در خصوص دلیل غیرفعال کردن المنتور به ما بگویید:

en: Image
fa: تصویر

en: Image Box
fa: کادر تصویر

en: Image Carousel
fa: کاروسل تصویر

en: Image Gallery
fa: گالری تصویر

en: Image Lightbox
fa: لایت باکس تصاویر

en: Image Overlay
fa: پوشش روی تصویر

en: Image Position
fa: موقعیت تصویر

en: Image Size
fa: اندازه عکس

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: Image Size Control]
en: Full
fa: اندازه‌ کامل

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
fa: ابعاد تصویر

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
fa: اندازه عکس

en: Image Spacing
fa: فاصله حواشی

en: Image Stretch
fa: کشش تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Import / Export Kit
fa: درون ریزی / برون بری کیت

en: Import Export
fa: درون ریزی برون بری

en: Import Now
fa: هم اکنون درون ریزی کن

en: Import Template
fa: درون‌ریزی قالب

en: Import Template to Your Library
fa: درون ریزی قالب به کتابخانه شما

en: Import Templates
fa: درون ریزی قالب ها

en: Import a Template Kit
fa: درون‌ریزی کیت قالب

en: Improve Elementor
fa: بهبود المنتور

en: Improve your site’s performance score.
fa: امتیاز عملکرد سایت خود را بهبود بخشید.

en: Improved Asset Loading
fa: بارگذاری دارایی بهبود یافته

en: Improved CSS Loading
fa: بارگذاری CSS بهبود یافته

en: In
fa: در

en: In order for Theme Style to affect all relevant Elementor elements, please disable Default Colors and Fonts from the %1$sSettings Page%2$s.
fa: برای اینکه سبک قالب بر تمام عناصر مرتبط المنتور تأثیر بگذارد، لطفاً رنگ‌ها و قلم‌های پیش‌فرض را از %1$sصفحه تنظیمات%2$s غیرفعال کنید.

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Inactive by default
fa: به صورت پیشفرض غیرفعال است

en: Incompatible
fa: ناسازگار

en: Infinite Loop
fa: حلقه بی‌نهایت

en: Info
fa: اطلاعات

en: Inline
fa: در متن

en: Inline Font Icons
fa: نمادهای فونت درون خطی

en: Inner Section
fa: بخش داخلی

en: Inner Text
fa: متن داخلی

en: Insert
fa: درج

en: Inside
fa: درون

en: Install & Activate
fa: نصب و فعالسازی

en: Integrations
fa: یکپارچه سازی

en: Internal Embedding
fa: جایگذاری درونی

en: Intro Byline
fa: معرفی خط فرعی

en: Intro Portrait
fa: پرتره معرفی

en: Intro Title
fa: عنوان معرفی

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
fa: داده نامعتبر: شناسه قالب نمی تواند مشابه شناسه قالبی باشد که در حال ویرایش است. لطفا شناسه دیگری انتخاب کنید.

en: Invalid file type
fa: نوع فایل نامعتبر است

en: Invalid title
fa: عنوان نامعتبر

en: Invert
fa: معکوس

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
fa: به نظر می آید ویژگی بازنگری مطالب در سایت شما غیرفعال شده است.

en: It seems like your site doesn't have any active Kit. The active Kit includes all of your Site Settings. By recreating your Kit you will able to start edit your Site Settings again.
fa: به نظر می رسد سایت شما هیچ کیت فعالی ندارد. کیت فعال شامل تمام تنظیمات سایت شما می شود. با ایجاد مجدد کیت خود، می توانید دوباره تنظیمات سایت خود را ویرایش کنید.

en: It's a temporary deactivation
fa: این یک غیرفعال سازی موقت است

en: Item #%d
fa: مورد #%d

en: Items
fa: آیتم ها

en: Justified
fa: تراز شده

en: Justify
fa: ترازبندی

en: Keep Proportions
fa: حفظ تناسب

en: Keep my settings
fa: نگه‌داری تنظیمات من

en: Ken Burns Effect
fa: افکت Ken Burns

en: Keyboard Shortcuts
fa: کدهای کوتاه کیبورد

en: Kit
fa: کیت

en: Kit Library
fa: کتابخانه کیت

en: Kit not exists.
fa: کیت وجود ندارد

en: Kit not found
fa: کیت وجود ندارد

en: Knowledge Base
fa: پایگاه مقالات

en: LTR
fa: چپ به راست

en: Label
fa: لیبل

en: Landing Page
fa: صفحه فرود

en: Landing Pages
fa: صفحات فرود

en: Laptop
fa: لپ تاپ

en: Large
fa: بزرگ

en: Last edited on %1$s by %2$s
fa: در %1$s توسط %2$s ویرایش شده است

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: Layout Settings
fa: تنظیمات طرح

en: Lazy Load
fa: بارگذاری آهسته

en: Lazy Load Background Images
fa: تصاویر پس زمینه بار تنبل

en: Lazy loading images that are not in the viewport improves initial page load performance and user experience. By activating this experiment all background images except the first one on your page will be lazy loaded to improve your LCP score
fa: بارگذاری تنبل تصاویری که در نمای دید نیستند، عملکرد بارگذاری اولیه صفحه و تجربه کاربر را بهبود می بخشد. با فعال کردن این آزمایش، همه تصاویر پس‌زمینه به جز اولین تصویر در صفحه شما، برای بهبود امتیاز LCP شما، بارگذاری می‌شوند.

en: Lazyload
fa: بارگذاری تنبل

en: Learn More
fa: کسب اطلاعات بیشتر

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about %1$sWordPress revisions%2$s
fa: درباره %1$sبازبینی‌های وردپرس%2$s بیشتر بیاموزید

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Left
fa: چپ

en: Left Border Width
fa: عرض حاشیه چپ

en: Library
fa: کتابخانه

en: Light
fa: روشن

en: Lightbox
fa: لایت باکس

en: Lighten
fa: خیلی روشن

en: Like Button
fa: دکم لایک

en: Line
fa: خطی

en: Link
fa: پیوند

en: Link Color
fa: رنگ لینک

en: Link Hover Color
fa: رنگ هاور لینک

en: Link Options
fa: گزینه های پیوند

en: Link values together
fa: اتصال مقادیر به یکدیگر

en: List
fa: ليست

en: List Item
fa: آیتم لیست

en: List Item #1
fa: آیتم #1 در لیست

en: List Item #2
fa: آیتم #2 در لیست

en: List Item #3
fa: آیتم #3 در لیست

en: Load Font Awesome 4 Support
fa: پشتیبانی از بارگذاری Font Awesome 4

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Local
fa: محلی

en: Location
fa: مکان

en: Log
fa: گزارش

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logo
fa: لوگو

en: London Eye, London, United Kingdom
fa: London Eye، لندن، انگلستان

en: Loop
fa: حلقه

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa: برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Love using Elementor?
fa: استفاده از المنتور را دوست دارید؟

en: Luminosity
fa: درخشش

en: Maintenance
fa: حالت تعمیر

en: Maintenance Mode
fa: حالت تعمیر

en: Maintenance Mode ON
fa: حالت تعمیر فعال است

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
fa: حالت تعمیر، خطای HTTP کد ۵۰۳ می دهد. در این حالت موتورهای جستجو می فهمند که دوباره به سایت بازگردند. این حالت برای بیشتر از ۲-۳ روز توصیه نمی شود.

en: Manage Breakpoints
fa: مدیریت نقاط شکست

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
fa: مشخص کنید کاربران شما می توانند چه مطالبی را با المنتور ویرایش کنند

en: Manage your site’s lightbox settings in the %1$sLightbox panel%2$s.
fa: تنظیمات لایت باکس سایت خود را در %1$sپنل جعبه نور%2$s مدیریت کنید.

en: Managing a multi-user site?
fa: مدیریت سایتی چندکاربره؟

en: Map
fa: نقشه

en: Margin
fa: حاشیه‌خارجی

en: Mask
fa: ماسک

en: Max Width
fa: حداکثر عرض

en: Media File
fa: فایل رسانه

en: Medium
fa: میانه

en: Meet Our Attributes
fa: مشاهده Attributes های ما

en: Meet Our Custom CSS
fa: کدهای CSS سفارشی ما را مشاهده کنید

en: Meet Our Global Widget
fa: مشاهده ابزارک های عمومی ما

en: Meet Page Transitions
fa: ‫با انتقال‌های صفحه آشنا شوید

en: Menu
fa: منو

en: Menu Anchor
fa: لنگر مربوط به فهرست

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
fa: موردی از گزینگان به سبب نام اینترنتی گزینگان نامعتبر، نادیده گرفته شد: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
fa: منو به دلیل عدم وجود اسلاگ نادیده گرفته شد!

en: Menus
fa: فهرست‌ها

en: Metadata
fa: متا‌داده

en: Middle
fa: وسط

en: Migrate to v3.0
fa: مهاجرت به نسخه 3.0

en: Min Height
fa: کمترین ارتفاع

en: Minimum Height
fa: کمترین ارتفاع

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile Browser Background
fa: پس زمینه مرورگر های موبایل

en: Mobile Landscape
fa: حالت Landscape موبایل

en: Mobile Portrait
fa: حالت پرتره موبایل

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
fa: گزینه‌های تلفن همراه و تبلت قابل حذف نیستند.

en: Modest Branding
fa: برندینگ

en: More Palettes
fa: پالت های بیشتر

en: More actions
fa: عملیات بیشتر

en: Motion Effects
fa: موشن افکت

en: Multiply
fa: ضرب

en: Mute
fa: بی‌صدا

en: My Favorites
fa: مورد علاقه من

en: My Skill
fa: مهارت های من

en: Name
fa: نام

en: Name your template
fa: برای قالب خود نامی انتخاب کنید

en: Narrow
fa: باریک

en: Navigation
fa: ناوبری

en: Navigation Icons Size
fa: سایز آیکون های ناوبری

en: Navigation Width
fa: عرض ناوبری

en: Navigator
fa: ناوبر

en: Need Help
fa: درخواست کمک

en: Need More Shapes?
fa: به شکل‌های بیشتری نیاز دارید؟

en: Nested Elements
fa: عناصر تو در تو

en: New
fa: جدید

en: New Landing Page
fa: صفحه فرود جدید

en: New kit have been created successfully
fa: کیت جدید با موفقیت ساخته شد

en: News & Updates
fa: اخبار و بروزرسانی‌ها

en: Next
fa: بعدی

en: Next Arrow Icon
fa: آیکون فلش بعدی

en: Next image
fa: تصویر بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Gap
fa: بدون فاصله

en: No History Yet
fa: هنوز تاریخچه ای وجود ندارد

en: No Results Found
fa: نتیجه ای یافت نشد

en: No Revisions Saved Yet
fa: هنوز تاریخچه ای ذخیره نشده است

en: No access to editor
fa: بدون دسترسی به ویرایشگر

en: No available experiments
fa: آزمایش در دسترس نیست

en: No header, no footer, just Elementor
fa: بدون سربرگ، بدون پابرگ، فقط المنتور

en: No landing pages found
fa: هیچ صفحه فرودی یافت نشد

en: No landing pages found in trash
fa: هیچ صفحه فرود در سطل زباله یافت نشد

en: No sidebars were found
fa: هیچ ستون کناری‌ای یافت نشد

en: No thanks
fa: نه، ممنون

en: No-repeat
fa: بدون تکرار

en: None
fa: هیچ

en: Normal
fa: عادی

en: Not Supported
fa: پشتیبانی نمیشود

en: Not allowed to rollback versions
fa: نه مجاز به عقب برگشتن نسخه ها

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
fa: توجه: حالت های ضمیمه و ثابت فقط در نسخه دسکتاپ به کار می روند.

en: Note: Avoid applying transform properties on sticky containers. Doing so might cause unexpected results.
fa: توجه: از اعمال خواص تبدیل روی ظروف چسبناک خودداری کنید. انجام این کار ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره شود.

en: Note: Choose at which breakpoint tabs will automatically switch to a vertical (“accordion”) layout.
fa: توجه: انتخاب کنید که در کدام برگه های نقطه شکست به طور خودکار به طرح بندی عمودی ("آکاردئون") تغییر مکان دهند.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
fa: توجه: لینک شناسه فقط این کاراکتراها را قبول میکند: %s

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
fa: توجه: این ویجت فقط بر روی قالب های `%s` در برگه آرشیو استفاده شده است.

en: Now you can choose where you want to go on the site from the following options
fa: اکنون می توانید از میان گزینه های زیر محل مورد نظر خود را در سایت انتخاب کنید

en: Number
fa: تعداد

en: Number Prefix
fa: پیشوند عدد

en: Number Suffix
fa: پسوند عدد

en: Object Fit
fa: متناسب با Object

en: Off
fa: خاموش

en: Official Color
fa: رنگ رسمی

en: Offset
fa: افست

en: Offset X
fa: انحراف محور X

en: Offset Y
fa: انحراف محور Y

en: On
fa: در

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
fa: هنگامی که صفحه خود را با محتوای خود پر می کنید، این پنجره به شما یک نمای کلی از تمام عناصر صفحه را می دهد. به این ترتیب شما می توانید بخش ها، ستون ها و ویدجت های مختلف را به راحتی حرکت دهید.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
fa: به محض آغاز فرآیند طراحی، می توانید هر عملیاتی را redo / undo کنید.

en: Ongoing Experiments
fa: آزمایشات در حال انجام

en: Opacity
fa: شفافیت

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
fa: با فعالسازی این گزینه، هنگامی که بر روی تصویر کلیک کنید، آن تصویر در یک لایت باکس باز می شود.

en: Open in new window
fa: باز کردن در پنجره جدید

en: Optimized DOM Output
fa: بهینه سازی خروجی DOM

en: Optional
fa: اختیاری

en: Or view %1$sTrashed Items%1$s
fa: یا %1$sموارد حذف شده%1$s را ببینید

en: Order By
fa: ترتیب بر اساس

en: Other
fa: دیگر

en: Out
fa: بیرون

en: Outline
fa: خط بیرونی

en: Outside
fa: بیرون

en: Oval
fa: بیضی

en: Overflow
fa: سرریز

en: Overlay
fa: روکش

en: Padding
fa: فاصله داخلی

en: Page
fa: صفحه

en: Page Layout
fa: طرح بندی صفحه

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
fa: Canvas المنتور

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
fa: تمام عرض المنتور

[ctx: Page Template]
en: Theme
fa: پوسته

en: Page Title Selector
fa: سلکتور عنوان برگه

en: Page Transitions
fa: انتقال‌های صفحه

en: Page Transitions let you style entrance and exit animations between pages as well as display loader until your page assets load.
fa: انتقال‌های صفحه به شما امکان می‌دهد انیمیشن‌های ورود و خروج بین صفحات و همچنین نمایش دریافت را تنظیم کنید تا زمانی که محتوای صفحه شما دریافت شوند.

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Panel Width
fa: عرض پنل

en: Paragraph Spacing
fa: فاصله پاراگراف

en: Paste
fa: پیست

en: Paste Style
fa: پیست استایل

en: Paste URL or type
fa: URL را وارد کنید یا تایپ کنید

en: Path
fa: مسیر

en: Path Type
fa: نوع مسیر

en: Pause on Hover
fa: توقف هنگام هاور

en: Pause on Interaction
fa: مکث در واکنش

en: Percentage
fa: درصد

en: Performance
fa: کارایی

en: Personalize your Elementor experience by controlling which features and experiments are active on your site. Help make Elementor better by %1$ssharing your experience and feedback with us%2$s.
fa: با کنترل اینکه کدام ویژگی‌ها و آزمایش‌ها در سایت شما فعال هستند، تجربه المنتور خود را شخصی کنید. با %1$s اشتراک گذاری تجربه و بازخورد خود با ما%2$s، به بهتر شدن المنتور کمک کنید.

en: Perspective
fa: پرسپکتیو

en: Pin it
fa: پین کنید

en: Play Counts
fa: تعداد نمایش

en: Play Icon
fa: آیکن پخش

en: Play On Mobile
fa: نمایش در موبایل

en: Play Once
fa: نمایش یک بار

en: Play Video
fa: پخش ویدیو

en: Play Video about
fa: نمایش ویدیو درباره

en: Player Controls
fa: کنترل پخش کننده

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
fa: لطفا توجه داشته باشید! حالت "بهبود بارگذاری فایل ها" میزان کدی را که به طور پیش فرض در صفحه بارگیری می شود کاهش می دهد. با فعال شدن، بخشهایی از کد زیرساخت به صورت پویا بارگیری می شوند، فقط در صورت نیاز. بخاطر داشته باشید که فعال کردن این آزمایش ممکن است با افزونه های ناسازگار درگیری ایجاد کند.

en: Please Note! The “Improved CSS Loading” mode reduces the amount of CSS code that is loaded on the page by default. When activated, the CSS code will be loaded, rather inline or in a dedicated file, only when needed. Activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
fa: لطفا توجه داشته باشید! حالت "بارگذاری CSS بهبود یافته" میزان کد CSS را که به طور پیش فرض در صفحه بارگیری می شود کاهش می دهد. هنگامی که فعال می شود ، کد CSS فقط در صورت لزوم به صورت درون ریز یا در یک فایل اختصاصی بارگیری می شود. فعال کردن این آزمایش ممکن است با افزونه های ناسازگار درگیری ایجاد کند.

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
fa: لطفا توجه داشته باشید که نسخه بتای افزونه برای سایت هایی که در حال سرویس دهی هستند، اکیدا توصیه نمی شود.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows %1$sA-z 0-9%2$s & underscore chars without spaces.
fa: لطفاً مطمئن شوید که شناسه منحصر به فرد است و در جای دیگری از صفحه نمایش این فرم استفاده نشده است. این فیلد به %1$sA-z 0-9%2$s و نویسه‌های زیرخط بدون فاصله اجازه می‌دهد.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
fa: لطفا توجه داشته باشید که روند ارتقاء ممکن است بعضی از آیکون های Font Awesome 4 قبلی که قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند، به دلیل تغییرات جزئی طراحی شده توسط Font Awesome کمی متفاوت باشند.

en: Please note!
fa: لطفا توجه داشته باشید!

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
fa: لطفا توجه کنید! آپلود کردن هر فایلی (شامل SVG و JSON) دارای ریسک امنیتی است.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please %1$sread more%2$s about this issue
fa: لطفا توجه کنید! ما نمیتوانیم همه افزونه های شمارا در حالت امن غیرفعال کنید. لطفا %1$s درباره این مشکل %2$s بیشتر بخوانید.

en: Please share the reason
fa: لطفا دلیل را به ما بگویید

en: Please share which plugin
fa: لطفا به ما بگویید کدام افزونه است

en: Plugin
fa: پلاگین

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Plus
fa: به علاوه

en: Popular
fa: محبوب

en: Popups
fa: پاپ آپ

en: Position
fa: جایگاه

en: Post
fa: نوشته

en: Post Types
fa: انواع نوشته

en: Poster
fa: پوستر

en: Posts
fa: پست ها

en: Preferences
fa: مزیت ها

en: Preload
fa: پیش بارگذاری

en: Preload attribute lets you specify how the video should be loaded when the page loads. %1$sLearn More%2$s
fa: ویژگی پیش بارگذاری به شما امکان می‌دهد مشخص کنید که هنگام بارگیری صفحه چگونه ویدیو باید بارگذاری شود. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Prepare your website for future improvements to carousel features by upgrading the Swiper library integrated into your site from v5.36 to v8.45. This experiment includes markup changes so it might require updating custom code and cause compatibility issues with third party plugins.
fa: با ارتقای کتابخانه Swiper ادغام شده در سایت خود از نسخه 5.36 به نسخه 8.45، وب سایت خود را برای بهبودهای آینده در ویژگی های چرخ فلک آماده کنید. این آزمایش شامل تغییرات نشانه‌گذاری است، بنابراین ممکن است نیاز به به‌روزرسانی کد سفارشی داشته باشد و باعث مشکلات سازگاری با افزونه‌های شخص ثالث شود.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview Changes
fa: پیشنمایش تغییرات

en: Previous
fa: قبلی

en: Previous Arrow Icon
fa: آیکون فلش قبلی

en: Previous image
fa: تصویر قبلی

en: Primary
fa: اولیه

en: Primary Color
fa: رنگ اولیه

en: Primary Headline
fa: عنوان اولیه

en: Privacy Mode
fa: حالت حریم خصوصی

en: Privacy Policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Pro
fa: پرو

en: Progress Bar
fa: نوار پیشرفت

en: Publish
fa: انتشار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Quick Feedback
fa: بازخورد سریع

en: Quit
fa: ساکت

en: RTL
fa: راست به چپ

en: Random
fa: تصادفی

en: Rating
fa: امتیاز دهی

en: Rating Scale
fa: مقیاس امتیاز دهی

en: Read More
fa: بیشتر بخوانید

en: Read More Text
fa: متن بیشتر بخوانید

en: Recently Edited
fa: به تازگی ویرایش شده

en: Recreate Kit
fa: ساخت مجدد کیت

en: Redo
fa: مجدداً

en: Regenerate CSS & Data
fa: بازسازی css و داده

en: Regenerate Files & Data
fa: بازسازی فایل‌ها و داده

en: Reinstall
fa: نصب مجدد

en: Release Candidate
fa: نامزد انتشار

en: Remote
fa: ریموت

en: Remote file is too large, limit is %s
fa: فایل راه دور بسیار بزرگ است ! محدودیت %s است.

en: Remote server did not respond
fa: سرور از راه دور پاسخ نداد

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
fa: سرور راه دور نتیجه غیرمنتظره زیر را برگرداند: %1$s (%2$s)

en: Remove
fa: حذف

en: Remove Kit
fa: حذف کیت

en: Remove all the content and site settings that came with "%1$s" on %2$s %3$s and revert to the site setting that came with "%4$s" on %5$s.
fa: تمام محتوا و تنظیمات سایت همراه با "%1$s" در %2$s %3$s را حذف کنید و به تنظیمات سایتی که با "%4$s" در %5$s ارائه شده است، برگردید.

en: Remove all the content and site settings that came with "%1$s" on %2$s.%3$s Your original site settings will be restored.
fa: تمام محتوا و تنظیمات سایت همراه با "%1$s" در %2$s را حذف کنید.%3$s تنظیمات اصلی سایت شما بازیابی خواهد شد.

en: Remove gallery
fa: حذف گالری

en: Remove the most recent Kit
fa: جدیدترین کیت را حذف کنید

en: Reorder
fa: مرتب‌سازی دوباره

en: Repeat
fa: تکرار

en: Repeat-x
fa: تکرار-x

en: Repeat-y
fa: تکرار-y

en: Replace URL
fa: جایگزینی URL

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
fa: درخواست ناموفق بود چراکه خطایی رخ داده است: %1$s (%2$s)

en: Requires
fa: ضروری است

en: Rerun Update Script
fa: اجرای مجدد اسکریپت

en: Reset
fa: تنظیم مجدد

en: Reset Data
fa: بازگردانی داده ها

en: Responsive
fa: واکنش‌گرا

en: Responsive Mode
fa: حالت واکنشگرا

en: Responsive Preview
fa: پیشنمایش حالت رسپانسیو

en: Responsive Settings
fa: تنظیمات واکنش‌گرایی

en: Responsive visibility will take effect only on %1$s preview mode %2$s or live page, and not while editing in Elementor.
fa: توجه: تنظیمات نمایش (نمایش/مخفی کردن برای موبایل، تبلت یا کامپیوتر رومیزی) تنها زمانی اثر می کند که شما در حالت پیشنمایش یا سفارشی سازی زنده باشید.

en: Reverse Columns
fa: معکوس کردن ستون ها

en: Revision
fa: بازنگری

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
fa: تاریخچه بازنگری ها به شما این امکان را می دهد تا تاریخچه ای از تغییرات کار خود را ذخیره و در هر زمان آنها را بازگردانی کنید.

en: Revisions
fa: بازنگری‌ها

en: Right
fa: راست

en: Role Excluded
fa: نقش‌های نادیده گرفته شده

en: Role Manager
fa: مدیریت نقش‌ها

en: Roles
fa: نقش های کاربری

en: Rollback Version
fa: بازگشت نسخه رایگان

en: Rollback to Previous Version
fa: بازگشت به نسخه قبل

en: Rotate
fa: چرخش

en: Rotate X
fa: چرخش X

en: Rotate Y
fa: چرخش y

en: Round
fa: گرد

en: Rounded
fa: گرد

en: Row
fa: ردیف

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Rows Gap
fa: فاصله خط ها

en: Safe Mode
fa: حالت ایمن

en: Safe Mode ON
fa: حالت امن روشن

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
fa: حالت امن به شما اجازه عیب یابی مشکل فقط با بارگذاری ویرایشگر ، بدون بارگذاری قالب یا هر افزونه ‌ای را میدهد را میدهد.

en: Saturation
fa: اشباع رنگی

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Draft
fa: ذخیره پیش نویس

en: Save Options
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: Save and manage all of your form submissions in one single place.
    			All within a simple, intuitive place.
fa: تمام فرم های ارسالی خود را در یک مکان ذخیره و مدیریت کنید.
    			در یک مکان ساده و دیداری.

en: Save as Template
fa: ذخیره قالب

en: Saved Color
fa: رنگ ذخیره شده

en: Saved Templates
fa: قالب های ذخیره شده

en: Scale
fa: مقیاس

en: Scale X
fa: محور X

en: Scale Y
fa: محور Y

en: Screen
fa: صفحه

en: Search
fa: جستجو

en: Search Landing Pages
fa: جستجوی صفحات فرود

en: Search Templates:
fa: جستجوی قالب ها:

en: Search Widget...
fa: جستجوی ابزارک...

en: Search Widget:
fa: جستجوی ابزارک ها:

en: Secondary
fa: رنگ دوم

en: Secondary Color
fa: رنگ ثانویه

en: Secondary Headline
fa: عنوان ثانویه

en: Section
fa: بخش (سکشن)

en: Sections
fa: بخش ها

en: Select
fa: انتخاب

en: Select File
fa: انتخاب فایل

en: Select Icon
fa: انتخاب آیکن

en: Select one or go ahead and %1$screate one%2$s now.
fa: یکی را انتخاب کنید یا ادامه دهید و یکی %1$sایجاد کنید%2$s.

en: Select the type of template you want to work on
fa: نوع قالب را مشخص کنید

en: Select your structure
fa: ساختار خود را انتخاب کنید

en: Self Hosted
fa: از هاست خودتان

en: Separator
fa: جداکننده

en: Set a different selector for the title in the %1$sLayout panel%2$s.
fa: انتخابگر دیگری برای عنوان در %1$s پانل چیدمان%2$s تنظیم کنید.

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
fa: خصوصیات سفارشی را برای anchor تنظیم کنید. با استفاده از کاراکتر | (pipe) مقدارها را از کلید ها جدا کنید. مقدار-کلید را هم با استفاده از کاما جدا کنید.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
fa: مشخص کنید چه تعداد اسلاید در هر چرخش اسکرول شوند.

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
fa: تنظیم حالت روشن یا تاریک، یا حالت شناسایی خودکار برای همگام سازی با تنظیمات سیستم عامل.

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
fa: روشی برای بارگذاری فونت‌های گوگل انتخاب کنید توسط ویژگی font-display (پیش فرض: خودکار).

en: Set your Google Maps API Key in Elementor's %1$sIntegrations Settings%3$s page. Create your key %2$shere.%3$s
fa: کلید API گوگل مپ را در صفحه %1$sتنظیمات یکپارچه سازی%3$s تنظیم کنید. میتونید از %2$sاینجا%3$s کلید api بسازید

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
fa: قرار دادن وبسایت در حالت تعمیر به این معنی است که سایت شما برای مدت کوتاهی جهت تعمیر و نگهداری، آفلاین است. در حالت به زودی، سایت شما در زمان مقرر، راه اندازی می شود.

en: Sets the default space between widgets (Default: 20px)
fa: فضای بین ابزارک‌ها را تنظیم می‌کند (پیشفرض: ۲۰ پیکسل).

en: Sets the default space inside the container (Default is 10px)
fa: فضای پیش‌فرض داخل ظرف را تنظیم می‌کند (پیش‌فرض 10 پیکسل)

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140px)
fa: عرض پیش‌فرض ناحیه محتوا را تنظیم می‌کند (پیش‌فرض: 1140 پیکسل)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Shadow
fa: سایه

en: Shape
fa: شکل

en: Shape Divider
fa: جدا کننده

[ctx: Shapes]
en: Arrow
fa: پیکان

[ctx: Shapes]
en: Book
fa: کتابی

[ctx: Shapes]
en: Clouds
fa: ابرها

[ctx: Shapes]
en: Curve
fa: خم

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
fa: خم نامتقارن

[ctx: Shapes]
en: Drops
fa: قطره ها

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
fa: شفافیت پروانه

[ctx: Shapes]
en: Mountains
fa: کوه ها

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
fa: هرم ها

[ctx: Shapes]
en: Split
fa: جدا کننده

[ctx: Shapes]
en: Tilt
fa: شیب

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
fa: شیب شفاف

[ctx: Shapes]
en: Triangle
fa: مثلث

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
fa: مثلث نامتقارن

[ctx: Shapes]
en: Waves
fa: موج ها

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
fa: براش موج

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
fa: الگوی موج

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
fa: زیگ زاگ

en: Share
fa: اشتراک گذاری

en: Share Button
fa: دکمه اشتراک گذاری

en: Share on Facebook
fa: اشتراک گذاری در Facebook

en: Share on Twitter
fa: اشتراک گذاری در Twitter

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show
fa: نمایش

en: Show / Hide Panel
fa: نمایش / مخفی کردن پنل

en: Show Path
fa: مسیر نمایش

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
fa: نمایش دستگیره ویرایش وقتی که روی دکمه ویرایش عنصر قرار داشته باشید

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sign Up
fa: ثبت نام

en: Single
fa: تکی

en: Site
fa: سایت

en: Site Description
fa: توضیحات سایت

en: Site Favicon
fa: آیکون سایت

en: Site Identity
fa: هویت سایت

en: Site Logo
fa: لوگو سایت

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Site Settings
fa: تنظیمات سایت

en: Size
fa: اندازه

en: Sketch
fa: طراحی اسکیس

en: Skew
fa: خمیدگی

en: Skew X
fa: خمیدگی محور X

en: Skew Y
fa: خمیدگی محور Y

en: Skin
fa: پوسته

en: Skip
fa: پرش

en: Slide
fa: اسلاید

en: Slides to Scroll
fa: اسلایدها جهت پیمایش

en: Slides to Show
fa: اسلایدها جهت نمایش

en: Slow
fa: آهسته

en: Small
fa: کوچک

en: Social Icons
fa: آیکن شبکه های اجتماعی

en: Solid
fa: یکپارچه

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
fa: برخی از افزونه هایی که استفاده می کنید با آخرین نسخه %1$s (%2$s) آزمایش نشده اند. برای جلوگیری از بروز مشکلات ، قبل از بروزرسانی %1$s مطمئن شوید که همه آنها بروز و سازگار هستند.

en: Some of your theme files are missing.
fa: برخی از فایل های قالب شما یافت نشد است.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
fa: متأسفیم، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.

en: SoundCloud
fa: ساوند کلاود

en: Source
fa: منبع

en: Space
fa: فضای خالی

en: Space Around
fa: فضای اطراف

en: Space Between
fa: فاصله بینابینی

en: Space Evenly
fa: فضا یکنواخت

en: Spacer
fa: فاصله گذار

en: Spacing
fa: فاصله‌گذاری

en: Specify a start time (in seconds)
fa: زمان آغاز را بر حسب ثانیه مشخص کنید

en: Specify an end time (in seconds)
fa: زمان پایان را بر حسب ثانیه مشخص کنید

en: Spiral
fa: مارپیچ

en: Spread
fa: گسترده

en: Square
fa: مربعی

en: Stable
fa: پایدار

en: Stable Features
fa: امکانات باثبات

en: Stacked
fa: انباشته

en: Star Rating
fa: ستاره امتیاز دهی

en: Stars
fa: ستاره‌ها

en: Start
fa: آغاز

en: Start Export
fa: شروع برون‌بری

en: Start Import
fa: شروع درون‌ریزی

en: Start Time
fa: زمان آغاز

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
fa: طراحی صفحه خود را شروع کنید و می توانید کل تاریخچه ویرایش را در اینجا مشاهده کنید.

en: Starting Number
fa: عدد آغازین

en: Starting Point
fa: نقطه شروع

en: Status
fa: وضعیت

en: Status: %s
fa: وضعیت: %s

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
fa: به گوش باشید! به زودی قالب های جذاب بیشتری عرضه خواهد شد.

en: Still experiencing issues?
fa: هنوز با مشکل کار می کنید؟

en: Stretch
fa: کشیده

en: Stretch Section
fa: بخش کشیده

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
fa: اندازه بخش را برای هم عرض شدن با برگه کشیده کنید.

en: Stretched Section Fit To
fa: اندازه شدن بخش کشیده

en: Stroke
fa: کادر

en: Stroke Color
fa: رنگ حاشیه

en: Structure
fa: ساختار

en: Style
fa: استایل

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder and in the site’s database. Recreate those files and settings, according to the most recent settings.
fa: سبک های تنظیم شده در المنتور در فایل های CSS در پوشه آپلود و در پایگاه داده سایت ذخیره می شوند. آن فایل ها و تنظیمات را طبق آخرین تنظیمات دوباره ایجاد کنید.

en: Submissions
fa: ارسالی ها

en: Success
fa: موفق

en: Suggested Videos
fa: ویدیوهای پیشنهادی

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
fa: ابعاد پیشنهاد آیکون سایت: 512 × 512 پیکسل.

en: Suggested image dimensions: %1$s × %2$s pixels.
fa: ابعاد پیشنهاد تصویر: %1$s × %2$s پیکسل.

en: Super Admin
fa: مدیرکل

en: Sure! I'd love to help
fa: حتما ! کمک خواهم کرد

en: Swap
fa: تعویض

en: Switch Editor Loader Method
fa: تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

en: Switch to Revisions tab for older versions
fa: جهت مشاهده نسخه های قدیمی تر به زبانه بازنگری‌ها بروید

en: Switch units
fa: تغییر واحدها

en: Sync Library
fa: همگام سازی کتابخانه

en: System
fa: سیستم

en: System Colors
fa: رنگ‌های سیستم

en: System Fonts
fa: فونت‌های سیستم

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
fa: در صورتی که قصد ویرایش سورس کدهای پوسته خود را دارید پیشنهاد می کنیم از <a href="%s">پوسته فرزند</a> استفاده کنید.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. (%2$s or higher is preferred) For more information, read about <a href="%3$s">how to increase memory allocated to PHP</a>.
fa: توصیه می کنیم حافظه را حداقل روی %1$s تنظیم کنید. (%2$s یا بالاتر ترجیح داده می شود) برای اطلاعات بیشتر، درباره <a href="%3$s">نحوه افزایش حافظه اختصاص داده شده به PHP</a> بخوانید.

[ctx: System Info]
en: We recommend using PHP version %s or higher.
fa: توصیه می‌کنیم از PHP نسخه %s یا بالاتر استفاده کنید.

en: Tab #%d
fa: زبانه #%d

en: Tab #%s
fa: زبانه #%s

en: Tab #1
fa: زبانه #1

en: Tab #2
fa: زبانه #2

en: Tab #3
fa: زبانه ۳

en: Tab Content
fa: محتوای زبانه

en: Tab Title
fa: عنوان زبانه

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tablet Landscape
fa: حالت Landscape تبلت

en: Tablet Portrait
fa: حالت Portrait تبلت

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Tabs Items
fa: آیتم های زبانه

en: Template
fa: قالب

en: Template Kits
fa: کیت های قالب

en: Template Library
fa: کتابخانه‌ قالب‌ها

[ctx: Template Library]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
fa: افزودن قالب جدید

[ctx: Template Library]
en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

[ctx: Template Library]
en: All Templates
fa: تمام قالب ها

[ctx: Template Library]
en: Categories
fa: دسته بندی ها

[ctx: Template Library]
en: Category
fa: دسته بندی

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
fa: ویرایش قالب

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
fa: فیلتر بر اساس دسته بندی

[ctx: Template Library]
en: My Templates
fa: قالب های من

[ctx: Template Library]
en: New Template
fa: قالب جدید

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
fa: هیچ قالبی یافت نشد

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
fa: هیچ قالبی در زباله دان یافت نشد

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
fa: قالب های ذخیره شده

[ctx: Template Library]
en: Search Template
fa: جستجوی قالب

[ctx: Template Library]
en: Template
fa: قالب

[ctx: Template Library]
en: Templates
fa: قالب ها

[ctx: Template Library]
en: Type
fa: نوع

[ctx: Template Library]
en: View Template
fa: مشاهده قالب

en: Template not exist.
fa: قالب وجود ندارد.

en: Templates Help You %1$sWork Efficiently%2$s
fa: قالب‌ها به شما کمک می‌کنند تا %2$sکارآمدتر%1$s ویرایش کنید

en: Terms of Service
fa: شرایط استفاده از خدمات

en: Tested up to %s version
fa: نسخه حداکثر%s تست شده

en: Testimonial
fa: دیدگاه مشتری

en: Text
fa: متن

en: Text Align
fa: جهت متن

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Direction
fa: جهت متن

en: Text Editor
fa: ویرایشگر متن

en: Text Path
fa: مسیر متن

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
fa: سایه

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
fa: سایه متن

en: Text Stroke
fa: مرز متن

[ctx: Text Stroke Control]
en: Text Stroke
fa: مرز متن

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s!
fa: آرگومنت %1$s از نسخه %2$s منسوخ شده است!

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s! Use %3$s instead.
fa: آرگومنت %1$s از نسخه %2$s منسوخ شده است! به جای آن از %3$s استفاده کنید.

en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
fa: سازنده وب سایت المنتور همه این موارد را دارد: صفحه ساز به صورت کشیدن و رها کردن، طراحی عالی پیکسل ، ویرایش واکنشگرا برای موبایل و موارد دیگر در حال حاضر آغاز شده است!

en: The Global value you are trying to use is not available.
fa: مقدار جهانی که می خواهید استفاده کنید در دسترس نیست.

en: The ID of Menu Anchor.
fa: شناسه لنگر فهرست.

en: The Popup Builder lets you take advantage of all the amazing features in Elementor, so you can build beautiful & highly converting popups. Get Elementor Pro and start designing your popups today.
fa: پاپ آپ ساز به شما امکان می‌دهد از تمام ویژگی‌های شگفت‌انگیز المنتور بهره ببرید، بنابراین می‌توانید پنجره‌های پاپ‌آپ زیبا و بسیار تبدیل‌کننده بسازید. المنتور پرو را دریافت کنید و همین امروز شروع به طراحی پنجره های بازشو کنید.

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
fa: متا تگ 'theme-color' فقط در مرورگر های پشتیبانی شده و دستگاه ها در دسترس است.

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
fa: نسخه فعلی المنتور هیچ ویژگی آزمایشی ندارد. اگر احساس کنجکاوی می کنید حتما در نسخه های آینده بازگردید.

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
fa: فرآیند بروزرسانی پایگاه داده در حال حاضر کامل است. با تشکر از شما برای بروزرسانی به آخرین نسخه!

en: The default page template as defined in Elementor Panel → Hamburger Menu → Site Settings.
fa: قالب صفحه پیش‌فرض در پنل المنتور ← منوی همبرگری ← تنظیمات سایت تعریف شده است.

en: The file does not exist, please try again.
fa: پرونده وجود ندارد، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
fa: شاید این مشکل توسط یکی از افزونه ها یا قالب اتفاق افتاده است.

en: The latest update includes some substantial changes across different areas of the plugin. We highly recommend you %1$sbackup your site before upgrading%2$s, and make sure you first update in a staging environment
fa: آخرین بروزرسانی شامل برخی تغییرات اساسی در مناطق مختلف افزونه است. اکیداً توصیه می‌کنیم %1$sاز سایت خود قبل از ارتقا نسخه پشتیبان تهیه کنید%2$s و مطمئن شوید که ابتدا در یک محیط استیجینگ بروزرسانی می‌کنید.

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
fa: فهرستی از فونت های پیشفرض که اگر فونت دلخواه شما در دسترس نباشد، به کار می روند.

en: The preview could not be loaded
fa: پیشنمایش قادر به بارگذاری نیست

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
fa: کتابخانه های ImageMagick و GD بر روی سرور نصب نشده یا فعال نیستند! وردپرس برای تغییر اندازه عکس ها به یکی از این کتابخانه ها نیاز دارد. لطفاً برای فعال کردن آنها با بخش پشتیبانی سرور خود تماس بگیرید.

en: The upgrade process includes a database update
fa: فرایند بروزرسانی شامل بروزرسانی پایگاه داده است

en: The uploaded file could not be moved
fa: پرونده بارگذاری شده قابل انتقال نیست

en: The “Inline Font Icons” will render the icons as inline SVG without loading the Font-Awesome and the eicons libraries and its related CSS files and fonts.
fa: "فونت آیکون‌های توکار" نمادها را بدون بارگیری Font-Awesome و کتابخانه‌های eicons و فایل‌ها و فونت‌های CSS مربوط به آن، به‌صورت SVG توکار ارائه می‌کند.

en: Theme
fa: پوسته

en: Theme Builder
fa: پوسته ساز

en: Themes
fa: پوسته ها

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
fa: نسخه جدیدی از صفحه ساز المنتور در دسترس است. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">مشاهده جزییات نسخه %3$s</a> یا <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">بروزرسانی افزونه</a>.

en: There was a problem setting your site logo
fa: مشکلی در تنظیم آرم سایت شما وجود داشت

en: There was a problem setting your site name
fa: مشکلی در تنظیم نام سایت شما وجود دارد

en: There was a problem uploading your file
fa: مشکلی در آپلود فایل شما وجود داشت

en: There was an error when reading this WXR file
fa: خطایی در خواندن پروندهٔ WXR رخ داد

en: There's already an active kit.
fa: یک کیت فعال از قبل وجود دارد.

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
fa: این پیشرفت ها ممکن است شامل برخی تغییرات در ویجت های موجود المنتور باشد

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
fa: این همان شناسه مورد استفاده در CSS خواهد بود که شما در برگه خود استفاده خواهید کرد. البته بدون #.

en: This Post
fa: این نوشته

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
fa: این عمل غیرقابل برگشت است و با تنزیل دادن به نسخه های قبلی نمی توان آن را لغو کرد.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
fa: در صورت عدم بارگذاری ویدیو، این تصویر جلد جایگزین فیلم پس زمینه خواهد شد.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
fa: به نظر نمی رسد این یک پرونده WXR باشد ، شماره نسخه WXR از دست رفته / نامعتبر باشد

en: This file is not allowed for security reasons.
fa: این پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.

en: This is an Alert
fa: این یک هشدار است

en: This is the heading
fa: این یک عنوان است

en: This tag has no settings.
fa: این برچسب هیچ تنظیماتی ندارد.

en: This template includes the header, full-width content and footer
fa: این قالب شامل سربرگ، پابرگ و محتوای تمام عرض است

en: Thousand Separator
fa: جداکننده هزارگان

en: Title
fa: عنوان

en: Title & Description
fa: عنوان و توضیح

en: Title HTML Tag
fa: تگ HTML عنوان

en: Title Style
fa: استایل عنوان

en: Titles
fa: عنوان‌ها

en: To achieve full height Container use %s.
fa: برای دستیابی به کانتینر با ارتفاع کامل، از %s استفاده کنید.

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
fa: جهت فعالسازی حالت تعمیر می بایست یک قالب برای برگه در دست تعمیر تعریف کنید.

en: To use an experiment or feature on your site, simply click on the dropdown next to it and switch to Active. You can always deactivate them at any time. %1$sLearn More.%2$s
fa: برای استفاده از یک آزمایش یا ویژگی در سایت خود، کافی است روی منوی کشویی کنار آن کلیک کنید و به فعال بروید. شما همیشه می توانید آنها را در هر زمان غیرفعال کنید. %1$sبیشتر بیاموزید.%2$s

en: Toggle
fa: تغییر وضعیت

en: Toggle #1
fa: تغییر وضعیت  #1

en: Toggle #2
fa: تغییر وضعیت #2

en: Toggle Content
fa: محتوای تغییر وضعیت

en: Toggle Items
fa: آیتم های تغییر وضعیت

en: Toggle Title
fa: عنوان تغییر وضعیت

en: Token Expired.
fa: توکن منقضی شده است.

en: Toolbar Icons Size
fa: سایز آیکون های تولبار

en: Tools
fa: ابزارها

en: Top
fa: بالا

en: Top Bar
fa: نوار بالا

en: Top Center
fa: بالا وسط

en: Top Left
fa: بالا چپ

en: Top Right
fa: بالا راست

en: Transform
fa: تبدیل

en: Transition
fa: انتقال

en: Transition Duration
fa: مدت زمان جابجایی

en: Trend
fa: پر مصرف

en: Triangle
fa: مثلث

en: Try it out
fa: امتحانش کن

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
fa: المنتور پرو را امتحان کنید و فرم های خود را به صورت بصری با یک ابزار قدرتمند طراحی کنید.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
fa: با ثبت نام برای تست نسخه بتا، به محض انتشار نسخه بتای جدیدی از المنتور یا المنتور حرفه ای به شما اطلاع رسانی می شود. نسخه بتا به صورت خودکار نصب نمی شود. همواره گزینه نادیده گرفتن آن در اختیار شماست.

en: Type
fa: نوع

en: Type to find anything in Elementor
fa: برای پیدا کردن هر چیزی در المنتور تایپ کنید

en: Typography
fa: تایپوگرافی

[ctx: Typography Control]
en: (Black)
fa: (پر)

[ctx: Typography Control]
en: (Bold)
fa: (ضخیم)

[ctx: Typography Control]
en: (Extra Bold)
fa: (بسیار ضخیم)

[ctx: Typography Control]
en: (Extra Light)
fa: (خیلی نازک)

[ctx: Typography Control]
en: (Light)
fa: (نازک)

[ctx: Typography Control]
en: (Medium)
fa: (متوسط)

[ctx: Typography Control]
en: (Normal)
fa: (عادی)

[ctx: Typography Control]
en: (Semi Bold)
fa: (نیمه ضخیم)

[ctx: Typography Control]
en: (Thin)
fa: (باریک)

[ctx: Typography Control]
en: Bold
fa: درشت

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
fa: حروف اول بزرگ

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
fa: دکوراسیون

[ctx: Typography Control]
en: Default
fa: پیش‌‌فرض

[ctx: Typography Control]
en: Family
fa: خانواده فونت

[ctx: Typography Control]
en: Italic
fa: ایتالیک

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
fa: فاصله بین حروف

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
fa: میان خط دار

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
fa: ارتفاع خط

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
fa: همه حروف کوچک

[ctx: Typography Control]
en: None
fa: هیچ

[ctx: Typography Control]
en: Normal
fa: عادی

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
fa: مورب

[ctx: Typography Control]
en: Overline
fa: رو خط دار

[ctx: Typography Control]
en: Size
fa: سایز

[ctx: Typography Control]
en: Style
fa: استایل

[ctx: Typography Control]
en: Transform
fa: تغییر شکل

[ctx: Typography Control]
en: Typography
fa: تایپوگرافی

[ctx: Typography Control]
en: Underline
fa: زیرخط دار

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
fa: همه حروف بزرگ

[ctx: Typography Control]
en: Weight
fa: وزن فونت

[ctx: Typography Control]
en: Word Spacing
fa: فاصله کلمه

en: UI Color
fa: رنگ رابط کاربری

en: UI Hover Color
fa: رنگ هاور رابط کاربری

en: UI Theme
fa: UI قالب

en: URL
fa: آدرس URL

en: Undo
fa: واگرد

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unleash the full power of Elementor's features and web creation tools.
fa: قدرت کامل ویژگی های المنتور و ابزارهای ایجاد وب را فعال کنید.

en: Unlinked values
fa: عدم اتصال مقادیر

en: Unmarked Color
fa: رنگ بدون مارک

en: Unmarked Style
fa: استای بدون مارک

en: Update Notification
fa: اعلان بروزرسانی

en: Update Now
fa: هم اکنون بروزرسانی کن

en: Update Site Address (URL)
fa: بروزرسانی آدرس سایت (URL)

en: Update changes to page
fa: بروزرسانی تغییرات در برگه

en: Upgrade
fa: ارتقا

en: Upgrade Now
fa: هم اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade Swiper Library
fa: کتابخانه Swiper را ارتقا دهید

en: Upgrade To Font Awesome 5
fa: ارتقا به Font Awesome 5

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload SVG
fa: آپلود فایل SVG

en: Usage Data Sharing
fa: اشتراک داده های استفاده

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
fa: با استفاده از ویجت %s و ده ها قابلیت پرو، سایت های سریعتر و بهتری طراحی کنید.

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
fa: المنتور پرو را امتحان کنید و فرم های خود را به صورت بصری با یک ابزار قدرتمند طراحی کنید.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
fa: استفاده از فایل های CSS مجزا برای کلیه استایل های سفارشی شده. این گزینه باعث عملکرد بهتر سایت می شود.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
fa: استفاده از کدهای CSS درون header برگه ها. این گزینه باعث افزایش حجم صفحات و کاهش سرعت لود می شود و فقط در مورد عیب یابی به کار گرفته شود.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
fa: از قالب ها برای ایجاد بخش های پرکاربرد سایت خود استفاده کنید. قالب ها را می توانید در آینده برای سایت خود دوباره استفاده کنید.

en: User Preferences
fa: تنظیمات کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Users
fa: کاربران

en: Using Elementor & Contact Form 7?
fa: از المنتور و فرم تماس 7 استفاده می‌کنید؟

en: Using WooCommerce?
fa: از ووکامرس استفاده می‌کنید؟

en: Using popups on your site?
fa: استفاده از پاپ آپ ها در سایت خود؟

en: Version Control
fa: کنترل نسخه

en: Vertical
fa: عمودی

en: Vertical Align
fa: تراز عمودی

en: Vertical Alignment
fa: ترازبندی عمودی

en: Vertical Orientation
fa: جهت عمودی

en: Vertical Position
fa: ‫موقعیت عمودی

en: Video
fa: ویدیو

en: Video Info
fa: اطلاعات ویدیو

en: Video Options
fa: تنظیمات ویدئو

en: Video Tutorials
fa: آموزش‌های تصویری

en: View
fa: نمایش

en: View Elementor Documentation
fa: مشاهده مستندات المنتور

en: View Elementor Video Tutorials
fa: مشاهده آموزش های ویدیویی المنتور

en: View Elementor version %s details
fa: مشاهده جزییات نسخه %s افزونه المنتور

en: View Landing Page
fa: مشاهده صفحه فرود

en: Vimeo
fa: ویمئو

en: Visibility
fa: نمایانی

en: Visual Player
fa: پخش کننده ویژوال

en: WP Dashboard
fa: پیشخوان وردپرس

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
fa: صبر کنید ! افزونه را غیرفعال نکنید. جهت استفاده از این افزونه، هر دو افزونه Elementor و Elementor Pro باید فعال باشد.

en: Want to create custom text paths with SVG? %1$sLearn More%2$s
fa: آیا می خواهید مسیرهای متن سفارشی را با SVG ایجاد کنید؟ %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Want to design better MailChimp forms?
fa: آیا می‌خواهید فرم‌های MailChimp بهتری طراحی کنید؟

en: Want to give access only to content?
fa: آیا می خواهید فقط به محتوا دسترسی داشته باشند؟

en: Want to learn more about the Elementor library?
fa: می خواهید در مورد کتابخانه المنتور بیشتر بدانید؟

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
fa: هشدار: لطفا پیش از بازگشت به نسخه قبل از دیتابیس خود بکاپ تهیه کنید.

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
fa: هشدار: با این کار رنگ ها و فونت های فعلی شما بازنشانی می شوند و تنظیمات قبلی شما از نسخه های 2.x منتقل می شوند.

en: Watch the Full Guide
fa: مشاهده راهنمایی کامل

en: Wave
fa: موج

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
fa: ما به شدت توصیه می کنیم قبل از انجام این بروزرسانی، از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
fa: توصیه میکنیم اگر این ریسک امنیتی این مورد را درک می کنید، تنها این قابلیت را فعال کنید.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
fa: متاسفیم! مشکلی به وجود آمده است. بر روی دکمه کسب اطلاعات بیشتر کلیک کرده و مراحل را گام به گام پیش روید تا مشکل برطرف شود.

en: Web Designer
fa: طراح وب

en: Weight
fa: وزن فونت

en: Welcome to Elementor
fa: به المنتور خوش آمدید

en: When you turn on privacy mode, YouTube/Vimeo won't store information about visitors on your website unless they play the video.
fa: وقتی حالت حریم خصوصی را روشن می‌کنید، یوتیوب/ویمیو اطلاعات بازدیدکنندگان را در وب‌سایت شما ذخیره نمی‌کند مگر اینکه آنها ویدیو را پخش کنند.

en: Which layout would you like to use?
fa: از کدام چیدمان می‌خواهید استفاده کنید؟

en: Who Can Access
fa: چه کسی می تواند به سایت دسترسی داشته باشد

en: Wide
fa: عریض

en: Wider
fa: عریض‌ تر

en: Widescreen
fa: صفحه عریض (Widescreen)

en: Widescreen <br> Settings added for the Widescreen device will apply to screen sizes %dpx and up
fa: صفحه عریض <br> تنظیمات اضافه شده برای دستگاه صفحه عریض در اندازه صفحه نمایش %dpx و بالاتر اعمال می‌شود

en: Widescreen breakpoint settings will apply from the selected value and up.
fa: تنظیمات نقطه شکست عریض از مقدار انتخاب شده به بالا اعمال می‌شود.

en: Widgets Panel
fa: پنل ابزارک ها

en: Widgets Space
fa: فضای بین ابزارک ها

en: Width
fa: عرض

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
fa: با المنتور پرو میتوانید دسترسی کاربر را کنترل کنید و مطمئن شوید کسی طرح شما را خراب نمی کند.

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
fa: از ووکامرس استفاده می کنید؟ با وجود ووکامرس ساز المنتور، می توانید فروشگاه خود را بدون برنامه نویسی طراحی کنید!

en: With our experimental speed boosting features you can go faster than ever before. Look for the Performance label on our Experiments page and activate those experiments to improve your site loading speed.
fa: با ویژگی‌های آزمایشی افزایش سرعت ما می‌توانید سریع‌تر از همیشه پیش بروید. به دنبال برچسب عملکرد در صفحه آزمایش‌های ما بگردید و آن آزمایش‌ها را برای بهبود سرعت بارگذاری سایت خود فعال کنید.

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
fa: با استفاده از این ویژگی، شما می توانید یک ابزارک را به صورت عمومی ذخیره کنید و به این ترتیب برای وردپرس شبکه استفاده کنید. کلیه نواجی را می توان از یک قسمت مدیریت کرد.

en: WooCommerce
fa: المان‌های ووکامرس

en: Word Spacing
fa: فاصله کلمات

en: WordPress
fa: وردپرس

en: X Position
fa: موقعیت افقی

en: XL
fa: ایکس لارج

en: XXL
fa: دو ایکس لارج

en: Y Position
fa: موقعیت عمودی

en: Yes
fa: بله

en: You are currently editing a Tabs Widget in its old version. Any new tabs widget dragged into the canvas will be the new Tab widget, with the improved Nested capabilities.
fa: شما در حال حاضر در حال ویرایش یک ابزارک Tabs در نسخه قدیمی آن هستید. هر ویجت برگه‌های جدیدی که به داخل بوم کشیده شود، ویجت Tab جدید با قابلیت‌های Nested بهبودیافته خواهد بود.

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
fa: شما می توانید اطلاعات زیر را در قالب یک متن ساده و با استفاده از کلیدهای ترکیبی  Ctrl+C / Ctrl+V کپی کنید:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
fa: شما می توانید ابعاد تصویر اصلی را در هر سایزی کراپ کنید. همچنین می توانید برای نگه داشتن نسبت ابعادی اولیه، یک عدد برای طول یا عرض تنظیم کنید.

en: You can enable it from the %1$sElementor settings page%2$s.
fa: شما میتوانید این را در%1$s تنظیمات المنتور %2$s.فعال کنید.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
fa: شما بیش از 10 صفحه با Elementor ایجاد کرده اید. کارت عالی بود! اگر می توانید یک دقیقه صرف کنید، لطفا یک بررسی پنج ستاره در WordPress.org به ما کمک کنید.

en: You don't have permissions to download this file
fa: شما دسترسی لازم برای دانلود این فایل را ندارید

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
fa: لینک یوتیوب یا فایل ویدیویی (فرمت mp4 توصیه می شود).

en: Your Email
fa: ایمیل

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
fa: پایگاه داده سایت شما باید به آخرین نسخه بروز شود.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
fa: ظاهرا فایل htaccess سایت شما از دست رفته است.

en: You’re missing out!
fa: دلتنگ شدی!

en: Z-Index
fa: ایندکس Z

en: Zero size file downloaded
fa: فایل اندازه صفر دانلود شده است

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: e.g. Web Designer
fa: به عنوان مثال: طراح وب

en: imported kit
fa: کیت دورن‌ریزی شده

en: or
fa: یا

[ctx: shapes]
en: Arrows
fa: پیکان‌ها

[ctx: shapes]
en: Curly
fa: فرفری

[ctx: shapes]
en: Curved
fa: خم

[ctx: shapes]
en: Dots
fa: نقطه‌ها

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
fa: درخت صنوبر

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
fa: نیم دور

[ctx: shapes]
en: Leaves
fa: برگها

[ctx: shapes]
en: Multiple
fa: چندگانه

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
fa: متوازی الاضلاع

[ctx: shapes]
en: Pluses
fa: به علاوه

[ctx: shapes]
en: Rectangles
fa: مستطیل

[ctx: shapes]
en: Rhombus
fa: لوزی

[ctx: shapes]
en: Slashes
fa: خط فاصله دار

[ctx: shapes]
en: Squared
fa: مربعی

[ctx: shapes]
en: Squares
fa: مربع

[ctx: shapes]
en: Stripes
fa: نوارها

[ctx: shapes]
en: Trees
fa: درختان

[ctx: shapes]
en: Tribal
fa: قبیله ای

[ctx: shapes]
en: Wavy
fa: موج دار

[ctx: shapes]
en: Zigzag
fa: زیگ زاگ

en: you are not allowed to perform this action
fa: شما مجاز به انجام این عملیات نیستید
