Plugins - WP-PostViews - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (59 entries)

note: Author of the plugin
en: Lester 'GaMerZ' Chan
fa: لستر (GaMerZ) چان

note: Description of the plugin
en: Enables you to display how many times a post/page had been viewed.
fa: به شما این امکان را می دهد تا بدانید پست/برگه چندبار مشاهده شده است.

en: * If you are not using any category statistics, you can ignore it.
fa: * اگر شما از هیچ آمارگیری برای دسته ها استفاده نمی کنید ، میتوانید از این گزینه رد شوید.

en: Separate mutiple categories with commas.
fa: دسته‌بندی‌ها را با کاما از هم جدا کنید.

en: Category IDs:
fa: شناسه دسته‌بندی‌ها:

en: <strong>0</strong> to disable.
fa: <strong>0</strong> غیرفعال شد.

en: Maximum Post Title Length (Characters):
fa: حداکثر طول عنوان نوشته (کاراکتر):

en: No. Of Records To Show:
fa: تعداد نوشته برای نمایش :

en: %s Only
fa: فقط %s

en: All
fa: همه

en: Include Views From:
fa: درون ریزی بازدید از:

en: Most Viewed By Category
fa: پربازدیدترین های دسته بندی

en: Most Viewed
fa: پربازدیدترین ها

en: Least Viewed By Category
fa: آخرین بازدید ها بر اساس دسته

en: Least Viewed
fa: کمترین بازدید

en: Statistics Type:
fa: نوع آمار:

en: Title:
fa: عنوان:

en: WP-PostViews views statistics
fa: آمار بازدید افزونه (WP-PostViews )

en: Views
fa: بازدیدها

en: <strong>%s</strong> view was generated. | <strong>%s</strong> views were generated.
fa[0]: بازدید <strong>%s</strong> از قبل ساخته شد.

en: %s Most Viewed Page | %s Most Viewed Pages
fa[0]: %s پربازدید ترین صفحات

en: %s Most Viewed Post | %s Most Viewed Posts
fa[0]: %s از پربازدید ترین مطالب

en: N/A
fa: بدون دیتا

en: PostViews
fa: بازدید‌ها

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Don't display on other pages
fa: نمایش ندادن در دیگر برگه ها

en: Other Pages:
fa: صفحات دیگر:

en: Don't display on search pages
fa: نمایش ندادن در صفحه جستجو

en: Search Pages:
fa: صفحه جستجو:

en: Don't display on archive pages
fa: نمایش ندادن در برگه آرشیو

en: Archive Pages:
fa: صفحه آرشیو

en: Don't display on pages
fa: نمایش ندادن در برگه ها

en: Pages:
fa: برگه ها:

en: Don't display on single posts
fa: نمایش ندادن در صفحه پست ها

en: Single Posts:
fa: صفحات داخلی

en: Don't display on home page
fa: نمایش ندادن در صفحه نخست

en: Display to registered users only
fa: فقط از کاربران عضو پشتیبانی کن

en: Display to everyone
fa: نمایش برای همه

en: Home Page:
fa: صفحه اصلی:

en: These options specify where the view counts should be displayed and to whom. 	By default view counts will be displayed to all visitors. Note that the theme files must contain a call to <code>the_views()</code> in order for any view count to be displayed.
fa: این گزینه ها مشخص می کند که تعداد نمایش کجا نمایش داده شود.
    	به طور پیش فرض شمارش تعداد نمایش داده خواهد شد به تمام بازدید کنندگان. توجه داشته باشید که فایلهای تم باید دارای یک فراخوانی به <code>the_views()</code> باشند تا هر شمار نمایش نمایش داده شود.

en: Display Options
fa: نمایش گزینه ها

en: Most Viewed Template:
fa: قالب بیشترین بازدید

en: Restore Default Template
fa: بازیابی قالب پیشفرض

en: Allowed Variables:
fa: متغیرهای مجاز

en: Views Template:
fa: قالب بازدید

en: You have caching enabled for your WordPress installation, by default WP-PostViews will use AJAX to update the view count. However in some cases, you might not want it.
fa: شما تنطیمات کش را در نصب وردپرس خود فعال کرده‌اید. به طور پیش‌فرض افزونه WP-PostViews از Ajax برای به‌روزرسانی آمار بازدید استفاده می‌کند. به هر حال در برخی موارد به آن نیازی ندارید.

en: Use AJAX To Update Views:
fa: استفاده از Ajax برای به‌روز‌رسانی بازدیدها:

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: نه

en: Exclude Bot Views:
fa: بازدید ربات حساب نیست

en: Registered Users Only
fa: فقط کاربران ثبت نام شده

en: Guests Only
fa: فقط میهمانان

en: Everyone
fa: تعداد بازدید فرم

en: Count Views From:
fa: تعداد بازدید فرم

en: views
fa: بازدید

en: %VIEW_COUNT% views
fa: %VIEW_COUNT% بازدید

en: No Post Views Option Updated
fa: هیچ گزینه بازدید پستی بروز نشده

en: Updated
fa: بروز شده

en: Post Views Options
fa: گزینه های بازدید پست
